Bu alan motosiklet kullanıcılarına özel

Bu alan motosiklet kullanıcılarına özel

Aytemiz, ‘Motorcu Dostu İstasyon’ projesi ile akaryakıt sektöründe, hizmet konusunda yeni bir bakış getirdi. Aytemiz istasyonlarında motorculara özel park alanı ve onların kask, montlarını koyabilecekleri özel dolaplar hazırlandı


21 Mart 2017 17:56
font boyutu küçülsün büyüsün


Türkiye akaryakıt sektörü içinde faaliyet gösteren Aytemiz, sektörde bir ilke imza attı. “Motorcu Dostu İstasyon” projesini hayata geçiren firma,  motosiklet kullanıcılarına özel park alanları ve bu alanın önünde kask, mont ve eldiven gibi eşyalarını bırakabilecekleri kişiye özel kilitli dolaplar yer alacak. Ayrıca yakıt alımı sırasında oluşabilecek kazaları engellemek amacı ile motosikletlilere özel hazırlanan pompaların önüne, özel kaymaz bir zemin yer alacak. Farklı tekerlek tiplerine uygun lastik şişirme uçları da motosiklet kullanıcıların hizmetine sunulacak. Tüm bu hizmetlere ek olarak, motosiklet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak, kask ve eldivenlerini çıkartmadan pompada ödeme yapabilecekleri “Aytemiz motordan öde” hizmeti de kısa bir süre içinde hayata geçirilecek.

 Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, “Biz bu sloganı geliştirirken, tüm motorlu araçları hedefleyerek yola çıkmıştık. Bugün bizce geleceğin parlayan yıldızı olmaya aday olan motosiklet dünyasına dokunma ve onların hayatlarını kolaylaştırma zamanının geldiğini düşünüyoruz” dedi. Türkiye’de trafiğe kayıtlı 3 milyon motosiklet bulunduğunu hedeflerinin tüm bu kullanıcılara ulaşmak olduğunu belirten Eke, projenin yılsonuna kadar motorcuların yoğun olarak kullandıkları rotaları da dikkate alarak 100 istasyonda faaliyete geçmiş olacağını kaydetti.

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış