Küçükyalı Örnekspor'dan tarihi maç öncesi çağrı

Küçükyalı Örnekspor'dan tarihi maç öncesi çağrı

Küçükyalı Örnekspor tarihinde ilk kez şampiyonluk yolunda. Kulübün Basın ve Halkal İlişkiler sorumlusu Hüseyin Gürbüz 14 Mayıs saat 16.30’da Gülsuyu Stadında Şilesporla oynayacakları karşılaşmaya tüm Maltepelileri davet etti


13 Mayıs 2017 12:40
font boyutu küçülsün büyüsün


Küçükyalı Örnekspor şampiyonluk yolunda önemli bir virajda. 1952 yılında kurulan ve profesyonel futbol hayatına birçok isim kazandırmasına karşın kulüp olarak şampiyonluk sevincini yaşayamayan Örnekspor, bu özlemi giderme yolunda önemli bir maça çıkıyor. Kulübün Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Hüseyin Gürbüz, “Örnekspor için tarihi bir fırsat” olarak nitelendirdiği Şilespor karşılaşmasına tüm Maltepelileri davet etti. Gürbüz, 14 Mayıs saat 16.30’da Gülsuyu stadında oynanacak karşılaşmayı kazanarak hem şampiyonluk ipini göğüslemek için büyük bir engeli aşmak istediklerini hem de Maltepeli annelere  bu galibiyeti hediye etmek istediklerini söyledi.

VEFA BORCUNU ÖDÜYOR

Kulübün alt yapısından yetişen ve profesyonel futbol yaşamı sonrası UEFA A Lisansa sahip olan Alparslan Tekin’in teknik yönetiminde bu önemli maça hazırlandıklarını belirten Gürbüz, “Teknik direktörümüz Alparslan tekin, hiçbir ücret almadan  sadece yetiştiği kulübe vefa borcunu ödemek için takımın başında. Örnekspor’u şampiyon yaparak vefa borcunu ödemek istiyor’ Örnekspor tarihinde ilk kez bu kadar birlik ve beraberlik içinde şampiyonluğa inanmış durumda” dedi.

TAKIM KAMPTA

Örnekspor Kulübü Başkanı Mesut Sert ise şampiyonluğa giden yolda takımın moral ve motivasyonunu en üst seviyede tutmak için futbolcuları kampa aldı. Kulüp Başkanı Sert,  Şilespor karşılaşmasında Maltepelilerin Gülsuyu stadına gelerek bize destek olmalarını istiyoruz. Bu önemli maçı kazanarak sevincini de Maltepelilerle birlikte yaşamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış