Şampiyonluk yolunda son iki hafta

Şampiyonluk yolunda son iki hafta

2. Amatör 16. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren ve bir üst tura çıkma hedefinde olan Örnekspor, şampiyonluk yolunda büyük engel olan Şilespor’u tek golle geçti


15 Mayıs 2017 13:34
font boyutu küçülsün büyüsün


Küçükyalı Örnekspor tarihi başarı yolunda. Hafta sonu  mücadele ettiği 2 Amatör 16. Grupta şampiyonluk yolunda Şilespor’la karşılaşan Örnekspor zorlu geçen karşılaşmayı 1-0 kazanmasını bildi. İlk yarısı golsüz sona eren karşılaşmanın 50. Dakikasında  Onur Buğra Yüksel Karşılaşmanın tek golünü atarak Örnekspor’a 3 puanı getirdi. Oyunun kırılma anlarından biri de Örnekspor’lu genç oyuncu Selçuk Doğru'nun Şilespor’un bir şutunu kale çizgisinden çıkarması oldu. Bu sonuçla puanını 39’a çıkaran ve liderin bir puan gerisinde olan Örnekspor, şampiyonluk yolundaki iddiasını kalan iki maçı da alarak gerçekleştirme peşinde. Grupta iki takımın çıkacak olması Örnek spor için büyük avantaj teşkil ediyor. 

Örnekspor’da futbolcu, yönetici ve antrenörlük yapmış olan kulübün Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Hüseyin Gürbüz, “Örnekspor’da yıllarca futbol oynamış başkanımız Mesut Sert, teknik direktörümüz Alparslan Tekin, yönetim kurulumuz oyuncularımız ve camiamız kenetlendik kalan iki maçımızı alarak şampiyon olacağız. Kupayı da merhum başkanımız Avukat Mehmet Bener’e hediye edeceğiz” dedi. 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış