Teşekkürler çocuklar...

Teşekkürler çocuklar...

Antalya’da Okullar arası düzenlenen spor müsabakalarında Maltepe’yi temsil eden ve derece alan sporcular Kaymakam Meftun Dallı’yı makamında ziyaret ederek madalya sevincini paylaştı


18 Mayıs 2017 18:35
font boyutu küçülsün büyüsün


Antalya’da düzenlenen Okul Sporları müsabakalarında dalında okçuluk dalında Tekden Koleji öğrencilerinden Serra Şatır küçükler, Selin Satır yıldızlar kategorilerinde Türkiye birincisi oldu. Boks dalında Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi  Hamza Yıldız da 2.ci olarak olarak büyük bir gurur yaşattı. Şampiyon sporcular ile okul dergileri kategorisinde Uluslararası Dergi Fuarında Vakâyinâme, Ahlat, Eyvallah, Kalan Sağlar, Dünden Kalanlar dergileri ile ödül alan Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Abdüssemi Aydın, Üsame Sevim, Erkam Aslanoğlu başarılarını makamında ziyaret ettikleri Kaymakam Meftun Dallı ile paylaştı.

Tekden koleji İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Taşdemir,  okul müdürü Nuri Özkan, Müdür Yardımcısı Beytullah Eren ve okçuluk antrenörü Zekiye Keskin,  Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi okul müdürü Hamdi Kocakaya ve öğretmenler Yavuz Tekin , Ali Duman’ı ağırlayan Maltepe Kaymakamı Dallı, “İlçemizi en iyi şekilde temsil ederek başarılı olmanız beni çok mutlu etti. İnanıyorum ki, sizler bu başarılarınızı daha ilerilere taşıyacaksınız ve bizleri gururlandırmaya devam edeceksiniz. Sizleri ileride olimpiyatlarda madalya almış birer sporcu olarak görmek bizleri gururlandıracaktır” dedi. Dallı öğrencilere başarılarının devamı temennisinde de bulundu.

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış