Örnekspor 'da şampiyonluk heyecanı

Örnekspor 'da şampiyonluk heyecanı

Küçükyalı Önekspor, Ferahspor ile şampiyonluk maçına çıkıyor. Örnekspor karşılaşmayı kazanırsa ligi şampiyon olarak tamamlayacak


25 Mayıs 2017 20:37
font boyutu küçülsün büyüsün


Küçükyalı Örnekspor’da şampiyonluk heyecanı. Geçtiğimiz hafta zorlu geçen  Doğangüneşspor karşılaşmasını 2-1 kazanmayı başaran Örnekspor’un şampiyonlukla arasında sadece 90 dakika kaldı. 28 Mayıs 2017 saat 16.30’da Ümraniye Dudullu Stadında Ferahspor ile karşılaşacak olan Örnekspor, karşılaşmayı kazanırsa ligi şampiyon olarak tamamlayacak ve bir üst lige çıkacak. Kulübün Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Hüseyin Gürbüz, zorlu geçen Doğangüneş karşılaşmasının kazanılmasıyla bir engeli daha aştıklarını belirterek “Galip gelerek üç puan alan teknik direktörümüz Alparslan Tekin hocamız başta olmak üzere tüm futbolcularımızı şahsım ve yönetim kurulum adına kutluyorum” dedi. Takımın şampiyonluğa olan inancına yönetim olarak da inandıklarını kaydeden Gürbüz, bu karşılaşma sonrası teknik ekip ve futbolcuları verdiği yemekte ağırlayan Avukat A. Cem Dural’a da teşekkür etti.

Kaliteli bir kadroya sahip olduklarını ifade eden ve Ferahspor’u da yenerek şampiyon olacaklarına  olan inançlarının tam olduğunu ifade eden Hüseyin Gürbüz, bu maç için oyuncuların konsantrasyonunun en üst seviyede tutulması için Kulüp Başkanı Mesut Sert tarafından takımın kampa alındığını da sözlerine ekledi. Takımın zorlu 90 dakika için çalışmalarını sürdürdüğünü hatırlatan Gürbüz, Teknik Direktör Alparslan Tekin’in arkadaşı Nike Football Acndemy Başantrenörü ve TFF oyuncu ve maç izleme uzmanı Utku Kolkopan’ın da antrenmana gelerek oyunculara moral verdiğinin altını çizdi. Gürbüz ayrıca takıma maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a, MASK Başkanı Behram Kaçar’a da teşekkür etti.

 

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış