… ve şampiyon oldu

… ve şampiyon oldu

Küçükyalı Örnekspor Üsküdar Ferahspor’la oynadığı son maçı 5-0 kazanarak bulunduğu grupta şampiyon oldu ve bir üst lige çıkmayı başardı


28 Mayıs 2017 20:20
font boyutu küçülsün büyüsün


Küçükyalı Örnekspor’dan tarihi başarı. Üsküdar Ferahspor ile ligin son maçına çıkan Örnekspor, karşılaşmayı 5-0 gibi ezici bir üstünlükle kazanarak tarihinde ilk kez bir üst lige çıkmayı başardı. Karşılaşma sonrası Örneksporlu futbolcular şampiyonluğu kendilerini desteklemek için gelen taraftarlarla birlikte yaşadı. Kulübün Basın Ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Hüseyin Gürbüz, tarihi başarının inanan ve takım ruhu içinde mücadele veren oyuncuların çabası teknik yönetimin becerisi ile geldiğini söyledi. Karşılaşma sonrası kulüp başkanı Mesut Sert tarafından futbolcuların şampiyonluğu onurlarına verilen yemekte kutlamaya devam ettiğini ifade eden Gürbüz, emeği geçen herkese teşekkür etti.

İKİNCİ SEVİNÇ

Örnekspor’un şampiyon olmasının yanı sıra bir sevindirici haber de sezon başında sakatlanan ve uzun süre sahalardan uzak kalan genç yetenek kaleci Cüneyt Akyol’dan  geldi. Doktorlar genç yeteneğin tamamen iyileştiğini ve  önümüzdeki sezon sahalara döneceğini açıkladı. Hüseyin Gürbüz, bu haberin şampiyonlukla birlikte sevinçlerini ikiye katladığını belirterek, Cüneyt’in talihsiz bir sakatlık yaşadığını ancak  profesyonel takımların kendisiyle ilgilendiğini söyledi. Gürbüz, önümüzdeki sezon forma giyecek olan Cüneyt’in profesyonel takımlar tarafından takip edilmeye devam edileceğini açıkladı.

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış