AK Parti İftarında 2019 vurgusu

AK Parti İftarında 2019 vurgusu

AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı tarafından verilen iftarda Ümit Çoban, 2019’da yapılacak olan yerel seçimlere vurgu yaptı.İlçe Başkanı, belediyenin borç batağında olduğunu iddia etti


18 Haziran 2017 22:06
font boyutu küçülsün büyüsün


AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı tarafından sahilde teşkilat mensupları, şehit aileleri, gaziler ve  gazi yakınları için iftar programı düzenlendi. Yaklaşık 4 bin 700 kişinin katıldığı iftarda konuşan İlçe Başkanı Ümit Çoban, partinin kuruluşundan bu yana hizmeti geçen herkese teşekkür etti. Şehit aileleri ve gaziler ile ailelerine  davete katıldıkları için teşekkür eden Ümit Çoban,  vatan savunmasında şehit düşenler için  katılımcılardan Fatiha okumalarını istedi. Şehitliğin Türkler için İslamiyet’i kabul ettikleri andan itibaren en yüksek mertebe olduğunu ifade eden İlçe Başkanı şöyle konuştu: “Vatan yolunda, din yolunda canlarını veren şehitlerimize, Kurtuluş Savaşından bugüne Kıbrıs’tan 15 Temmuz’a, Güneydoğu’daki terörle mücadeleden bütün şehitlerimize ve gazilerimize minnettarlığımı ifade ediyorum.”

HALKTAN KOPUK BELEDİYE

Daha sonra sözü Maltepe Belediyesine getiren ve 2019’da yapılacak olan yerel seçimleri hatırlatan Ümit Çoban, belediyenin borç batağında olduğunu ileri sürdü. Ümit Çoban bu konuda da şunları söyledi: “2019’da yapılacak olan belediye seçimleri için de buradaki coşku bunu ortaya koyuyor. 3.5 yıldır Maltepe’de hizmet namına bir şey olmadığını zaten sizler biliyorsunuz. 283 milyon lira  borcu vardı şu an nereye yükseldi bilinmiyor borç batağında belediye var. Halkından kopuk başka mecralara kendisine yer arayan bir belediye ile karşı karşıyayız.

MALTEPESPOR’UN DÜŞMESİNİ BELEDİYEYE BAĞLADI

Maltepespor küme düştü. Hemen yan tarafımızda Sancaktepe ilçemiz var  onlar ise takımını şampiyon yaptı.  Çünkü Sancaktepe Belediyesi  kulübe destek veriyor. Maltepe’de ise böyle bir desteği belediyeden bulamıyoruz. 2019’a hazırlıklarımız başladı sadece zamanın geçmesini bekleyeceğiz. Bu kadar borcu ne kadar  ödeyeceksiniz diyorlar. Ankara Belediye başkanımız  Karayalçın’dan trilyonlarca  borçla aldığı  belediyeyi nasıl düzlüğe çıkarttıysa AK Partili kadrolar bu borçları ödeyecek ve Maltepe’ye hizmet edecektir.” İlçe Başkanı Ümit Çoban konuşmasının sonunda Babalar Günü, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramını da şimdiden kutladığını ifade etti.

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış