Dallı: Maltepespor üst liglerde olmalı

Dallı: Maltepespor üst liglerde olmalı

Maltepespor’un yeni yönetiminden Kaymakam Meftun Dallı’ya ziyaret. Başkan Cahit Duran ve yönetim kurulu üyeleri Dallı’dan çalışmalarında destek istedi


5 Temmuz 2017 21:26
font boyutu küçülsün büyüsün


Maltepespor’da yapılan genel kurul sonrası Başkanlığa seçilen Cahit Duran ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Meftun Dallı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Duran, kongrede aday olma gerekçesini, ‘Maltepespor’u düştüğü yerden kaldırmak’ olarak açıkladı ve tüm yönetim kurulu üyelerinin de kendisiyle aynı düşünceyi paylaştığını söyledi. Kulübün geçmişini ve bugüne gelinmesinin nedenlerini de ziyarette anlatan Duran, yapacakları çalışmalar için Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’dan destek istedi.

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’da, Maltepespor’un üst liglerde olması gerektiğini belirterek yeni yönetime bu konuda başarılar diledi. Maltepespor’a kaymakamlık olarak her türlü desteği vereceklerini açıklayan Dallı, “Kulübün yönetiminde Edirne’den Kars’a kadar ülkenin her yerinden insanlarımız var. Bu Maltepe için büyük bir zenginlik ve kazançtır. Biz de elimizden geldiğince yanınızda olmaya gayret edeceğiz. Tekrardan üst liglerde temsil edileceğimize inanıyor ve sizlere bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.

 


 

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış