Anadolu yakası trafiğine yürüyüş düzenlemesi

Anadolu yakası trafiğine yürüyüş düzenlemesi

CHP tarafından başlatılan ve Maltepe’de yapılacak mitingle sonlanacak olan yürüyüşle ilgili 7-8-9 Temmuz günleri bazı yollar trafiğe kapatılacak


6 Temmuz 2017 22:28
font boyutu küçülsün büyüsün


İstanbul Emniyet müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada CHP’nin yaptığı yürüyüş nedeniyle 8 Temmuz Cumartesi ve 9 Temmuz Pazar günü bazı yolların trafiğe kapatılacağı duyuruldu. Açıklamada trafiğe kapatılacak yollarla ilgili şu bilgi verildi:

7 TEMMUZ

D-100 Çayırova TEM bağlantı yolundan Tuzla İçmeler Köprüye kadar kuzey yol ve kuzey yanyolun (İstanbul istikameti) tamamı ve bu yola çıkan bütün bağlantı yolları trafiğe kapatılacaktır. D-100 Pendik Tersane Köprüden D-100 Çayırova TEM bağlantı yoluna kadar olan güney yolun tamamı (Kocaeli istikamet) ve Güney yola çıkan bütün bağlantı yolları trafiğe kapatılacaktır. TEM otoyolu alternatif olarak kullanılacaktır.

8 TEMMUZ

Sabah 05.00’dan itibaren ise; D-100 Tuzla Piyade Okulu Köprüden D-100 Tersane Köprüye kadar olan Kuzey yolun ve Kuzey Şifa Mahallesi yanyolun (İstanbul istikameti) tamamı trafiğe kapatılacaktır. D-100 Tersane Köprüden Tuzla Piyade Okulu Köprüsüne kadar olan Güney yolun tamamı trafiğe kapatılacaktır. Pendik Tersane Köprüden Kartal Kumcular Sanayi Caddesi Köprüsüne kadar olan Kuzey ve Güney Yolun tamamı ve bu yola bağlanan tüm bağlantı yolları trafiğe kapatılacaktır. TEM otoyolu alternatif olarak kullanılacaktır. 

9 TEMMUZ

Pazar günü Pendik Sahil yolu İDO önü kavşaktan Maltepe sahil Büyükyalı Köprüsüne kadar olan Kuzey ve Güney yollar ile bu yola çıkan bağlantı yollarının tamamı trafiğe kapatılacaktır.

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış