Kılıç'tan Adalet Mitingi çağrısı

Kılıç'tan Adalet Mitingi çağrısı

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, partisinin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan Adalet Yürüyüşünün mitingle tamamlanacağı sahildeki çalışmaları denetledi. Kılıç, herkese çağrı yaparak adalet için mitinge katılmalarını istedi


7 Temmuz 2017 18:54
font boyutu küçülsün büyüsün


Maltepe Pazar günü  CHP Genel Başkan tarafından yapılacak olan Adalet Mitingine hazırlanıyor. Maltepe sahilde gerçekleştirilecek miting alanındaki çalışmaları denetleyen Belediye Başkanı Ali Kılıç, herkesi adalet için mitinge katılmaya çağırdı. Kılıç yaptığı açıklamada; “23 gün önce Ankara Güven Park’tan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlatmış olduğu ADALET yürüyüşü Pazar günü  işte bu meydanda halka hitap ederek  bütün dünyaya mesaj verecek. Ne diyecek, ‘Hak hukuk ve adalet istiyoruz. Herkes için adalet istiyoruz. Türkiye’de yaşayan herkes için adalet istiyoruz’ 70 yaşındaki bir insanın çığlığıdır bu yürüyüş, 70 yaşındaki bir insan 81 milyon insan için 481 km yol kat ederek dünyanın en uzun yürüyüşünü gerçekleştirdi ve buradan  tarihe bir not düşecek. Diyecek ki adalet herkese lazım. işte biz Maltepe olarak Genel Başkanımızı bu meydanda hep beraber karşılayacağız ona bu meydandan tüm dünyaya adalet mesajı vereceğiz. Hadi hep birlikte Pazar günü saat 18.00’de bu meydanda buluşalım. 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (1)
  • Nihat kavrak / 7 Temmuz 2017 19:47

    En büyük adaletsizliği CHP yapmıştur

    Feto 15 temmuzun aktörüdür.chp is,hdp,Feto, ile yanyana,sözde adalet.Türkiyedeki tüm insan hakları için anayasa Mahkemesine giden,CHP dir.yıllarca Başörtüsü karşıtlığını yapmıştır.nerde bir hizmet açılışı olursa,(yol,cami,tüpgeçid havaalanı)bunlar için anayasaya iotal davası açmıştır.chp insanlarla dalfa geçiyor.adalet kim,CHP kim.