0.00
0.00
0.00

8 Doktorun kurduğu Bölge Hastanesi’nde sağlık hizmetleri kolay

8 Doktorun kurduğu Bölge Hastanesi’nde sağlık hizmetleri kolay

Sağlıklı birey sağlık toplum sloganıyla yola çıkan 8 doktor tarafından kurulan BÖLGE SAĞLIK GRUBU; Bünyesindeki iki hastane ve bir poliklinik ile teknolojik olarak kendisini yenilemiş, insani değerlere büyük önem veren, etik değerlere bağlı, koruyucu sağl


31 Ekim 2007 21:52
font boyutu küçülsün büyüsün


Bölge Hastanesi ağı genişliyor

Sarıgazi’de 2003 yılında, 30 yataklı, 3 ameliyathane, 2 doğumhane, 2 yoğun bakım ünitesi, yenidoğan yoğun bakım ünitesi ile butik bir hastane olan Sarıgazi’de ki  İstanbul Bölge Hastanesi’ni kuran Bölge Sağlık Grubu Başkanı  Dr. Abidin Özçelik şunları söyledi: “Özel İstanbul Bölge Hastanesi, hastane binası olarak yapıldığı için de çok işlevsel bir yapıya sahip. Kalitemizden ödün vermeden, 24 saat uzman hekimleri ile hizmet vermektedir. Hastanede 20 civarında uzman hekim çalışmaktadır. Özel Bölge Hastanesi Şile yolunda Çekmeköy beldesinden hemen sonra Taşdelen, Alemdağ, Yenidoğan, Samandıra, Dudullu ve Ömerli beldelerinin kesişme noktası olan Sarıgazi’de 4.000 metrekare kapalı alana sahip bölgenin tek özel hastanesidir. İMES, DES, KADOSAN Sanayi Sitelerine 3km. uzaklıktadır. İstanbul Bölge Hastanesi bugünlere çok iyi bir ekiple kaliteli bir sağlık hizmeti vererek gelmiştir.” “Türkiye’nin ihtiyacı genel hastanelerdir” Hem hekim hem hastane yönetimi konusunda doktora yapmış bir yönetici olan Dr. Abidin Özçelik, İstanbul Bölge Hastanesi’nde gösterdikleri başarılı çalışmaları Maltepe Bölge Hastanesi’nde de sergiliyor.

Hedef sağlıklı birey sağlıklı toplum

Bölge Sağlık Grubu Başkanı Dr. Abidin Özçelik, Maltepe Bölge Hastanesi ile ilgili şu bilgileri verdi: “58 yataklı, 3 ameliyathane, 2 doğumhane, 10 yataklı yoğun bakım ünitesi, tomografi, renkli doppler, gelişmiş bir laboratuvarı olmak üzere gerçekten günümüzün teknolojisini takip eden ve bundan sonra da ciddi yatırımlar hedefleyen bir hastane. Maltepe’nin merkezinde olması ciddi bir avantaj. Bizim için hedef sağlıklı bir toplum oluşturmak ve bu hedefe ulaşmak için de tüm gücümüzle çalışmamız gerekiyor. Sarıgazi Bölge Hastanesi’nde oluşturdukları koruyucu hekimlik ve tedavi edici hekimlik hizmetleriyle bu bölgede 300 000 kişiye verilen sağlık hizmetiyle bu kültürü oluşturduk. Aynı anlayış ve kültürü Maltepe’de uygulamaya başladık. Türkiye’nin ihtiyacı sağlığın korunmasıdır. Biz koruyucu sağlık hizmetlerine daha çok yöneliyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığını korumak üzerine plan ve projeler kuruyoruz. Önemli check-up programları yapıyoruz” dedi.

Ayrıca Bölge Hastanesi’nin Sosyal Güvenlik Kurumu yeni adıyla Genel Sağlık Sigortası(SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur) ve devlet memurları, tüm özel sigortalar, bankalar, TBMM, İTO gibi sivil toplum kuruluşları ile anlaşmaları bulunuyor. Sosyal güvenlik kurumlarından emekli olan veya halen çalışanlar sevk almadan bölge hastanesine doğrudan başvurabiliyorlar.

Bölge Hastanesi’ndeki teknolojik hizmetler

Prostat hastalıkları tedavisinde kullanılan gren light, böbrek taşları tedavisinde kullanılan ston light, horlama ameliyatlarında kullanılan radyo frekans cihazı, göz ameliyatlarında kullanılan fako cihazı,beyin göz, kulak ortopedi ameliyatlarında kullanılan mikroskop, mamografi cihazı, anestezi cihazları, yoğun bakım cihazları, EEG, EMG cihazı, ameliyat lambaları, bebek kuvözleri, laparoskopik ameliyatların yapılması için laparoskopi cihazı, otomatik kan sayım ve hormon cihazları gibi teknolojinin tüm imkanları Maltepelilerin hizmetine sunuluyor.

24 saat süreyle kadın doğum uzmanı, çocuk hastalıkları uzmanı, genel cerrah, dahiliye uzmanı, diş hastalıkları ve yoğun bakım uzmanının çalıştığı hastanede gündüzleri ise kardiyoloji uzmanı, 4 kadın doğum uzmanı, 3 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 göz uzmanı, 2 ortopedi uzmanı, 2 genel cerrahi uzmanı, nöroloji uzmanı 2 anestezi ve yoğun bakım uzmanı, fizik tedavi uzmanı görev yapıyor.

Bölge Hastanesi’nin Genel Koordinatörü Dr. Abidin Özçelik  kimdir?

1960 Malatya doğumlu. (1992-1997) Hastane ve Sağlık hizmetleri yönetimi konusunda doktora yaptı.

(1990-1992) Büyükşehir Belediyesi Müfettiş Hekim

 1992-1997 SSK İstanbul Bölge Sağlık Müdür Yardımcısı

(1998-2000) SSK İstanbul Bölge Sağlık Müdürlüğü

(1998-2000) İki özel hastanenin genel koordinatörlüğü

(2000-2003)Marmara Üniversitesi’nde öğretim üyesi

(2003) Bölge Hastanesini Kurdu

 Halen- OHSAD (Özel hastaneler Sağlık kuruluşları Derneği) Denetim Kurulu Üyesi

(2002-2004) Sağlık Kuruluşları Derneği yönetim kurulu üyeliği

(2004-2005) Sağlık Kuruluşları Derneği’nde genel başkanlık yaptı

Halen- Bölge Sağlık Grubu Başkanı

A.Y.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (126)
 • sonay doğru / 2 Nisan 2014 01:35

  kadın dogum

  alandaki tecrübesinden dolayı gebelik öncesi muayene ve folk asit için fahrettin beye gittim. alandaki bilgisi tartışılamaz elbette ama çok unutkan bir doktor. 4 ay boyunca bana gidiş nedenimi unutarak başka bir tedavi uyguladı. bebek düşündüğümüz için gittik ve eşimle gittik. 4 ayın sonunda bana evli misin diye sordu ve hamileliğin beni sagligima kavuşacağını söyledi. zaten aylar önce bunun için kendisine gittik.
 • madur / 10 Mayıs 2013 16:51

  sıkayet ve bılgı

  kok huçre uçretınız ne kadar muaıne uçretınız nekadar ve rapor uçretınız bu esnada çekılen fılm ucretı ve yenı dogon bebege yapılan sarılık testı ucretınız ne kadar açık ve net bılgı ıstıyorum
 • Semih Bükülmezbaş / 30 Nisan 2013 18:17

  Op.Dr.Metin YANIK

  Merhaba.25.04.2013 perşembe günü Op.Dr.Metin Yanık(Metin Hocam) beni tur prostat ameliyatı yaptı.Kendisine sonsuz saygı ve saygılarımı iletiyorum.Ben bu kadar içten , keyifli, samimi bir doktor tanımadım.İyi ki varsın Metin Hocam.
  Ayrıca hastanede kaldığım 4 gün boyunca benimle ilgilenen tüm hemşirelere Ameliyatıma giren anestezi uzmanlarına ve diğer personele içten teşekkürlerimi sunarım..
 • sinan aksoy / 17 Nisan 2013 08:31

  bölge acil

  arkadaşlar bölge hastanesi gerçekten iyidir ama aciline bir gidin bak bidaha bölge hastanesi iyidir diyebiliyormusunuz allah kimseyi bölge hastanesi özellikle pendik aciline düşürmesin
 • zehra peker / 9 Nisan 2013 13:55

  ŞİKAYET...

  MALTEPE BÖLGE HASTANESİNDE DÜN HAKARETLERE UGRADIM BU KONUDA SORUMLULARIN CEZALANMASINI İSTİYORUM ÇOK TERBİYESİZCE DAVRANIYOR PERSONEL....
 • ADNAN GÜMÜŞ / 27 Ağustos 2010 08:43

  SAYIN AYŞE KILIÇ

  DUYARLI DAVRANARAK BİZİ UYARMA YOLUNU SEÇTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.SON ZAMANLARDA VEZNELERDE ÖNLEM ALMAMIZA RAĞMEN YETERLİ OLMAMIŞ OLABİLİR.ANCAK ELEMAN SAYISI ARTTIRILDI VE YENİ VEZNE KARŞILAMA ELEMANLARI EĞİTİLDİ.BUNDAN SONRA SORUN YAŞANMAYACAKTIR.SAĞLIKLI GÜNLER, SAYGILAR ...
 • ADNAN GÜMÜŞ / 27 Ağustos 2010 08:37

  ÖZLEM YILDIZ HANIMA CEVABIMIZ

  KLİMALARIMIZ SON DERECE SICAK VE NEMLİ GEÇEN SON GÜNLERDE YETERLİ OLAMADILAR.ANCAK DR.ESRA HANIM KATINDAKİ BÜYÜK KLİMA DEVAMLI ÇALIŞMAKTA VE O BÖLGEDE YETERİNCE SERİNLİK SAĞLAMAKTADIR.BİZ ÖNCE HASTALARIMIZIN KONFORUNU DÜŞÜNÜRÜZ.LÜTFEN BU ŞEKİLDE DÜŞÜNMEYİN.LÜTFEN HASTANEMİZE GELDİĞİNİZDE KALİTE YÖNETİM SORUMLUSU İLE GÖRÜŞÜN.SAYGILAR.SAĞLIKLI GÜNLER.
 • ÖZLEM YILDIZ / 2 Ağustos 2010 14:52

  KLİMA

  dr. esra hanımdan cok memnunum yalnız hastanenızde bır klıma yok beklerken cok problem yasıyorum.yalnızca doktor odalarında var bız bekleyenlerın canı yok mu anlamadım.
 • AYŞE KILIÇ / 2 Ağustos 2010 14:29

  eksiklik

  sancaktepedeki hastanenize gitmekteyim.hatta bugün muayeneye geldim. herşey iyi güzel ama veznenizde elaman eksik ve çok bekledim.muayene olmadan çıkıp eve gelmek zorunda kaldım. bu durumu en yakın zamanda çözerseniz sevinirim.iyi günler dilerim.
 • candan taşcı / 1 Mayıs 2010 19:55

  teşekkür

  acil katındaki vezneci ışıl hanıma teşekkür etmek istiyorum. son derece güleryüzlü ve işini doğru yapan bir hanım. hangi yakınımı muayeneye götürsem samiyetle davranıp muamelelerimizi gerçekleştiriyor. dr hakan bey de gerçekten çok başarılı bir hekiminiz.hasta sayısından dolayı epey sıra beklesekte değdiğini düşünüyorum.
 • SİBEL / 20 Mart 2010 17:28

  vezne elvan hanım

  emekli sandıgına baglı calısan ögretmenım sarıgazı bolge hastanesınde calısan vezne elvan hanımdan cok memnunum cok ıyı bır gorev anlayısı var hastalara ıcten davranıyor cok yardımcı oluyor bugun bızzat idarı mudurunuz Adnan beye övgulerımı ılettım bolge hastanesıne ve elvan hanıma sonsuz tesekkurler.
 • HÜLYA PİŞKEN / 4 Mart 2010 07:54

  BURUN AMELYATI

  ÖNCELİKLE BEN SİZİN ÇOK ESKİ HASTANIZIM AMA UZUN SÜREDİR GELMİYORUM ÇÜNKÜ HALKLA İLİKŞİLERDE TUĞBA HANIM VARDI FİZİK DR EBRU HANIM VARDI OKADAR İYİLERDİKİ BEN NEZAMAN HASTANEYE GELSEM HEP İLGİLENİRLERDİ. ASL KONUYA DÖNELİM BENİM SORUNUM ŞU ESTETİK BURUN AMEYATI OLMAK İSTİYORUM FAKAT EMEKLİ SANDİĞİ KARŞİLARMI BİLMİYORUM BENİMDE MADI GÜCÜM YOK ÖDEYEYİM NE OLUR BENİ BU KONUDA AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM ESKİ BİR HASTANIZ OLARAK ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM SAYĞILLARIMLA HÜLYA PİŞKEN 536 4139945
 • SAMET AKIN / 19 Şubat 2010 23:47

  FAHRETTİN HOCA HK.

  BENCE HASTAHANENİN EN IYI DR LARINDAN BİR TANESİ. BENİM AİLEMDEN HERKESİ BİR GÖRDÜ.(MUSATAFA BEYI DE UNUTMAMAK LAZIM) ÖZEL SAĞLIK SİGORTAM OLMASINDAN DOLAYI BAZEN DAHA IYI HASTAHANELERE GTTIĞIM OLDU. AMA FAHRETTİN HOCANIN DOĞRU TEŞHİS VE BAKIŞACISINI BEN HIC BIR YERDE GÖREMEDİM.
  BAŞKA BIR KONU
  PARASI OLMAYAN INSANLARI TEDAVI EDEN TEK HASTAHANE BENCE BURASI. KURULUŞUNU SEVGİ ÜZERİNE YAPMIŞLAR BESBELLİ
 • TÜLİN ER / 26 Ocak 2010 23:58

  HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

  BEN VE AİLEM HATTA TANIDIKLARIMIZ DA DAHİL OLMAK ÜZERE YAKLAŞIK 5 YILDIR BU HASTENEYE GİDİP GELMEKTEYİZ BİR DÖNEM ABLAMDA BU HASTANEDE HOSTES OLARAK ÇALŞIYORDU, SÜREKLİ BU HASTENEDE TEDAVİ GÖRMEMİZE RAĞMEN, BUGÜNE KADAR HİÇ KİMSEDEN HİÇ BİR ŞEKİLDE NE BİR TERBİYESİZLİK NEDE FARKLI BİR DAVRANIŞ GÖRMEDİK ÖZELLİKLE SÖYLÜYORUM HERKES O KADAR SAMİMİ VE İÇTEN Kİ HASTANEYE DEĞİLDE SANKİ EVİME GELMİŞ GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ, HOSTESLERİN HEPSİ SON DERECE GÜLER YÜZLÜ HASTAYLA İLGİLENİOLAR VE YARDIMCI OLUYORLAR , AZ ÖNCE BİR YORUM OKUDUM SONAY HANIM HAKKINDA HİÇTE ÖYLE BİR İNSAN DEĞİLDİR KENDİSİ HER GİTTİĞİMİZDE SIRF BİZE DEĞİL BÜTÜN HERKESE KARŞI GAYET SABIRLI VE GÜLER YÜZLÜ, ÜSTELİK BURASI BİR HASTENE DEĞİL SANKİ MELEKLER YUVASI EN ÇOKTA CANIMIZ SEVGİLİ DOKTORUMUZ NUR HANIM ONU O KADAR ÇOK SEVİYORUZKİ BUNUN TARİFİ BİLE YOK, HASTANE DOKTORLARININ HEPSİ SÜPER NERDEYSE, MERVE HANIM, METİN BEY, HAKAN BEY, DAVUT BEY, FAHRETTİN BEY, ACİLDE SEMİHA HEMŞİRE SAĞLIK PERSONELLERİ HOSTESLER HERKES ÇOK İYİ VE GÜLER YÜZLÜ, BİZİM AİLEDE HERKES BU HASTENEDE TEDAVİ GÖRÜYOR BEN VE ABLAM DOĞUMU BURDA YAPTIK YEĞENİM VE ABİM BU HASTENEDE AMELİYAT OLDU ANNEM MÜDAVİMLERİNDEN OLDU ZATEN, BEN DOĞUM YAPTIĞIMDA TEMİZLİK PERSONELLERİNE KADAR HERKES ÇOK İLLGİLENDİ DİYORUM YA EVİMİZ GİBİ BÖLGE BİZİM. OLUMSUZ BÜTÜN ŞİKAYETLERİ BEN ŞİDDETLE KINIYORUM ÇÜNKÜ BU KADAR MÜKEMMELİN ARASINDA KUSUR ARAMAK SAÇMALIK,,, SİZİ SEVİYORUZ NUR HANIMM,,,,, ve bölge hastenesii
 • fahrettin sezer / 10 Ocak 2010 13:11

  teşekkür

  05/01/2010 tarihinde hastaneniz doktorlarından genel cerrahi doktoru fikret aksoy a kıl dönmesi şikayetiyle ameliyat oldum.ameliyatımından sonraki sürecim çok iyi geçiyor.doktorumuzun ellerine sağlıkçok teşekkür ediyorum.bu hastalık için sonrası çok zor geçiyor diyorlardı ama hiç öyle olmadı.gayet sağlıklıyım.ve bu şikayeti olan hastalara gönül ferahlığı ie tavsiye ederim.bölge hastanesine de böylesine uzman doktorları bünyesinde bulundurduğu için de ayrıca teşekkür ediyorum.
 • DUYGU D. / 5 Ocak 2010 21:33

  TEŞŞKRLER

  HASTANENZN K.DOĞUM DR MERVE HNMA TAVSİYE ÜZERNE GELMŞTMMM GERÇEKTN DE SÖLEDKLRİ KADAR VARMIŞ.HASTANE YÖNETMNE ÇOK TEŞŞKR EDYORM BÖLE MÜKEMML DRLA ÇALŞTKLARI İÇİN BANA O KADR ÇOK SEVECN DAVRANDKİİ ÇOK SAMMYDİ O GÜLEN YÜZÜ HÇ SOLMASN SEKRETRİDE AYNI ŞEKLDE ODA DR KADR BLGİLİ TBRK EDYORUM ÖNCELKLE ABDN BEYİİ EKİBİNZ ÇOK İİ BAŞARILI ..BAŞARILARNZIN DEVAMINI DİLİYORUM İİ GÜNLER....
 • Ebru Mike / 30 Aralık 2009 14:20

  Özel Maltepe Bölge Hastanesi

  Sn.Sibel Hanım,
  Hastanemiz de yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz.Olayda bahsi geçen Sonay Hanım'a konu ile ilgili gerekli uyarının yapıldığını bildiririz.
  Hastanemizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz.
 • sibel / 26 Aralık 2009 22:33

  yakışmadı.

  merhaba son 2 haftadır hastanenizi saglık sorunlarımdan dolayı sık sık ziyaret ediyorum emeklı sandıgından işlem yaptırmak icin ilk kez acil servis girisindeki veznelerıne yonlendırıldım ve neredeyse dayak yemedıgım kaldı veznede bulunan bir bayan (sonay D.) buradan sadece ssk islemleri yapılıyor dıyerek tersledi ve soylenmeye basladı.hastanenizde gişe ayrımı yapılıyorsa rica ediyorum üzerlerine yazın.ayrıca ssk gisesinde bulunan bayanada hastalara nasıl davranılması gerektıgını soylerseniz kalıteniz bozulmamış olur. ıyı aksamlar..
 • gul / 9 Ağustos 2009 23:28

  tesekkur ve memnunıyetsızlık

  esra hanıma nasıl tsk etsem azdır hem alanında super hem kısılık yapısında. cocuk dr fatıh bey aynı sekılde her ıkısınne sonsuz tsk.ama dıger cocuk dr fıgen hnm ıcın aynı seylerı soylemek cok guc hemde coook
 • HURİYE KARAPINAR / 8 Haziran 2009 15:40

  TEŞEKKÜR

  Gelinimiz Arzu Demircan'ın Doğumunu başarı ile gerçekleştiren Maltepe Bölge hastanesi doktorlarından doçent dr.Fahrettin Kanadıkırık beye çok teşekkür ederiz.Hocam iyiki varsınız ,sayeniz de bebeğimize kavuştuk...Bölge hastanesine gelene kadar,ve hocaların hocası DOÇ.DR.FAHRETTİN KANADIKIRIK Beyi bulana kadar epeyi hırpalanmıştık.Hocamızın yerinde ve zamanında verdiği karar ile bebeğimize sağsalim kavuşmanın sevincini paylaşmak istedim.Ayrıca yakın ilgisi nedeni ile Koordinatör DR.ABİDİN ÖZÇELİK Beyefendiye de ayrıca teşekkür etmek isterim .Üstelik hastaneye yatarken söylenen ücretin ödeme esnasında da aynı kalması taktire şayandır.Herhangi bir nedenle hiç bir ekstra ücret talep edilmemiştir.Duruşunuz ve pozitif yaklaşımınız için tekrar teşekkürler DR.ABİDİN ÖZÇELİK bey.Maltepemizde böyle bir hastane olması sevindirici.
 • Fatma / 15 Mayıs 2009 13:41

  Eski Göz Doktorunuz

  Abidin bey lütfen eski göz doktorunuz ve İnci hnm ve hostesi Nergiz hnm ı tekrar hastanenize getirin. Çok güler yüzlü ve başarılı bir ekipti.
 • Özgür TOSUN / 22 Nisan 2009 13:52

  Teşekkürler.

  1 ay önce hastanenizde burun ameliyatı oldum, çok ama çok memnunum. Dr.Hakan Bey'in de ellerine sağlık, muhteşem bir doktor, gerçi doktorlarınızın hepsi mükemmel, çalışanlarınız da son derece güleryüzlü ve işlerini çok iyi yapan insanlar, hastanenizde ameliyat olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tekrar teşekkürler..
 • Nevin kaya / 8 Nisan 2009 12:55

  gecikmiş Teşekkür

  Yaklaşık 2 yıldır hastahanenize kendim eşim çocuklarım ve tüm akrabalarım gelmekteyiz.Çünkü acil kapısından giriyoruz ve canımız ciğerimiz Nur Hnm ve Hostesi Serap tüm içtenliği ile ve güler yüzü ile bizi karşılıyor ve şikayetimiz hangi birimle ilgili olursa olsun mutlaka hep yanımızdalar. Mükemmel ikilimiz meleklerimiz size teşekkürler güler yüzünüz içtenliğiniz ve sabrınız için.
  kaya ailesi sizi seviyor Nur hnm Serap Hnm

  Nevin Kaya
 • isimsiz / 28 Mart 2009 01:58

  göz doktoru

  Abidin bey sizden rica ediyorum hastaneye iyi bir göz doktoru getirin çocuğumu birkez getirdim bir daha getiremiyorum çok kaba davranıyor çocuğum bile farketti lütfen rica ediyorum
 • BERKİL AİLESİ / 21 Mart 2009 22:31

  TEŞEKKÜR

  SAYGI DEĞER BÖLGE HASTANESİNİN DEĞERLİ ÇALIŞANLARINA... öncelikle başarılarınızın devamını dileriz BERKİL ailesi olarak. canımız amcamızı kanserden dolayı kaybetik bu sayfayı görünce bi kaç kelime yazmak istedim öncelikle amcamızı oraya getirdiğimiz zaman sanki hastaneye değilde kendimizi bi aile ortamının içinde bulduk emeklerinden güler yüzlerinden dolayı çook teşekkür ederiz sağlık memuru HALİL sana borcumuzu nasıl öderiz bilmiyrm adlarını yanlış hatırlıyosam şimdiden af ola personellerden nuran hanım ahmet bey hosteslerinizden eda hanım BERKİL ailesi olarak göstermiş olduğunuz tüm alaka güler yüze sonsuz teşekkürler... BERKİL AİLESİ
 • YELİZ / 12 Mart 2009 15:03

  iş arıyorum

  sn.Dr.Abidin bey hemşerilerinize karşı çok duyarlı olduğunuzu duydum elinizden geldiğince çevrenizdeki zor durumdaki kişilere yardımcı olan birisi olarak size iş başvurusunda bulundum olumlu yada olumsuz bir cvp alamadım başvuru formum insan kaynaklarında var eğer cvp yazarsanız sevinirim saygılarımla
 • NESLİHAN YILDIZ / 8 Mart 2009 01:33

  CANIM DOKTORUM

  iyiki sizi tanıdım sizinle çalıştım sizi çok seviyorum DR.NUR HADROVİÇ
 • Nihat İlbeyoğlu / 19 Şubat 2009 14:10

  teşekkürler

  Hastalara suçlu gibi değil, hasta gibi davranıldığı, doktorlarınızın ve personelinizin samimi ve candan davranışlarından dolayı, başta Abidin Özçelik ve doktorum Hakan Ayçin olmak üzere Bölge Hastanesi'ne sonsuz teşekkürler... Umarım bu güzel hastanenin iç işleyişi ve yürüttüğü sağlık politikası, ülkenin diğer hastanelerine ve sağlık kurumlarına örnek olur.
 • dr.fahrettin gündoğdu / 8 Ocak 2009 11:10

  İSİMSİZ YAYINLANAN ŞİKAYET

  İSİMSİZ YAYINLANAN BU ŞİKAYETİ GAYRİ AHLAKİ VE ASILSIZ BULUYORUZ.İLGİLİ KİŞİLERİN GERÇEKTEN HAKLI BİR SEBEPLE ŞİKAYETİ VARSA AÇIK YÜREKLİLİKLE YA GELİR BİZE,Kİ BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAYDIR.YADA KİM OLDUĞUNU YAZAR.SAYGILARIMLA .09 İLE 17 SAATLERİ ARASI GÖRÜŞÜLEBİLİR.
 • kıvırcık tugba / 7 Ocak 2009 11:54

  süper bir hastane

  yöneticeleri ve çalısanları süper
 • sevilay demir / 28 Aralık 2008 19:35

  memuniyet

  radyolojide çalişan burcu hanıma cok teşekür ederim cok güler yüzlü ilgili sonsuz teşekürler
 • Gülender TUNÇ / 25 Aralık 2008 15:23

  teşekkürler.

  merhabalar .
  ben emeklı sandıgı mensubuyum sarıgazi bölge hastanesi daimi hastalarınızdanım öncelıkle doktorlarımızın ılgi ve alakalarını takdir ediyorum.1.kattaki vezne calısanları güler yüzlü ve cok ılgılenıyorlar.cok iyi yönlendırılıyoruz.başarılarınızın devamını dilerim ..
 • PERSONEL İŞLERİ VE DİSİPLİN / 25 Aralık 2008 13:45

  SN.EMEL ÇELİK

  EMEL ÖĞRETMENİMİZ

  ŞİKAYETİNİZ DEĞERLENDİRİLDİ.SANTRAL ELEMANIMIZDAN BAHSEDEREK ŞİKAYET EDİYORSUNUZ.BİZ KURUM OLARAK BU GÖREVİ YAPAN ARKADAŞLARA HASTALARLA NASIL KONUŞMALARI GEREKTİĞİ KONUSUNDA AYRINTILI EĞİTİM VERİYORUZ.SÖZÜNÜ ETTİĞİNİZ ARKADAŞIMIZ BU GÜNE KADAR HİÇ ŞİKAYET EDİLMEMİŞ VE ÇALIŞMALARI 6 YILDIR BİLİNEN BİR PERSONELDİR.ACABA SİZİNLE PERSONELİMİZ ARASINDA NASIL BİR DİYALOG GEÇTİKİ BU ŞEKİLDE BİZİ VE KURUM ÇALIŞANINI İNTERNET ARACILIĞI İLE ŞİKAYET EDİYORSUNUZ.MUTLAKA BİZE DÖNÜN DİREK ADNAN GÜMÜŞ'Ü BAĞLATIN.VEYA GELİN .MUTLAKA GÖRÜŞMEMİZ GEREKLİDİR.ONA GÖRE GEREKEN NE İSE YAPILACAKTIR.

  Sayın okuyucumuz internet aracılığıylada şikayetlerinizi gazetemize bildirebilirsiniz. Bizim için hiç bir mahsur yok... Saygılar
 • DR.YAVUZ TEOMAN(kadın hast.ve doğ.uzm) / 25 Aralık 2008 10:24

  SAYIN EDA HANIM HASTAMIZ.

  Bilgi kaynağınızın neresi olduğunu bilmiyorum.Ama doğumda özellikle ağrısız doğum yapabilmek için çeşitli tıbben sakıncalı olmayan yöntemler vardır.Örneğin Genel anestezili,spinal,epidural,paraservikal blok,caudal blok gibi.Bunlar son senelerin değil belki yarım asıra yakın tıp alanında kullanılan yöntemlerdir.İlgili yöntemler hakkında kontrol muayenenize geldiğinizde tarafıma uğrarsanız konu hakkında ayrıntılı bilgi vererek sorunlarınıza cevap vermiş olurum.
  İyi seneler dilerim.DR.Y.TEOMAN
 • eda / 24 Aralık 2008 15:54

  gebelik

  uyutularak yapılan doğum hakkında bilgi istiyorum lütfen...araştırma yaptım vakumlu doğum riskli anlarda yapılıyo ve zararlı peki neden yapılıyor o zaman...??
 • yeliz / 24 Aralık 2008 13:58

  iş istiyorum

  sayın Dr.Abidin Bey çok zor durumdayım daha öncede iş görüşmesi için gelmiştim ltf yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla
 • eda / 23 Aralık 2008 16:11

  gebelik

  2 aylık gebeyim ve sarıgazi bölge hastanesine gidiyorum ilk gebeliğim ve çok tedirginim. herşeyin en iyi şekilde ilerlemesini istiyorum ama kararsızım şuan. bide şu vakumlu uyutularak yapılan doğum hakkında bilgi istiyorum bildiğim kadarıyla iyi bi yöntem değil ve istemiyorum...
 • emel celik / 20 Aralık 2008 14:15

  santralden şikayetciğim

  ben emel ögretmen santraldeki duygu denen bayandan şikayetciğim cok terbiyesiz saygısız telefon ettim ama gülerek cvp veriyor yetkili kişiye bağlayın dediğimde benim yetkili kişi diyerek cvp veriyor bence o karakterde biri o hastaneye yakişmıyor lütfen dikkate alın saygılarla EMEL ÖGRETMEN ABİDİN BEY
 • hatice gültay / 5 Aralık 2008 23:35

  fatıh polata tesekkurler

  uzun süre sarıgazıdekı subenıze gıttım ozamanlar orda çalışan çocuk doktoru fatih polat cok bıze cok yardımcı olmustu ınsallah en ıyı yerlere gelır :))
 • İş başvurusu için / 5 Aralık 2008 21:13

  abrias_62@hotmail.com

  ben maltepedeki bölge hastanenize iş başvurusu yapmak istiyorum ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürlerimi sunarım size
 • r.menekşe / 22 Kasım 2008 12:41

  memnuniyet

  merhabalar.20/11/2008 tarihinde ÖZEL BÖLGE HASTANESİNDE böbrek taşı operasyonu geçirdim.orada bulunduğum 24 saat içinde görmüş olduğum yakınlıktan güleryüzden,ilgi alakadan o kadar etkilendim ki orasının bir hastane olduğunu bile unuttuğum oldu zamanla.hostes arkdaşların,hemşirelerin,hasta bakıcılarının güleryüzlü halleri beni çok mutlu etti.
  Bunun sonucunda öncelikle operasyonumu yapan doktorum sn.Metin YANIK'a kaldığım gece bıyunca bize refakat eden bizimle ilgilenen İLKNUR hemşireye çok teşekkür eder başarılarınız devamını dilerim.
 • tangül arslan / 6 Kasım 2008 23:28

  teşekkürler

  Acil bölüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler,özellikle dr.Nur Hadroviç hanımefendinin özveriyle vede mütevazi tavırla hastalarına hizmet vermesi çok anlamlı...Nur hn.sayesinde 18 yıllık aile dr.muzdan bile vazgeçtik..Saolun Nur hanım iyiki varsınız bizler için..Sizin içinde bizler duacıyız...
 • dr.abidin özçelik / 8 Ekim 2008 14:42

  sn Beyazıt

  Sn.Beyazıt
  dr.Merve hanım
  kasım başından
  itibaren hastanemizdeki
  görevine başlayacaktır.
  tüm dostlara selam ve saygılar...
  Dr.Abidin Özçelik
  maltepe 441 20 20
  sarıgazi 621 13 13
 • i.beyazıt / 3 Ekim 2008 20:32

  slm

  abidin bey size daha önce bi soru sormuştum yoğunsnz galiba ama tekrar soruyorm merve barbaros ne zamn başlıcak yoksa asistanı figen hnmdnmı öğrenelm başarılar
 • HASTA YATIŞ TABURCU BÖLÜMÜNDEN SUNA VE İDARE MDR. / 27 Eylül 2008 13:54

  SUBAŞI AİLESİNE;

  MESAJ İÇİN TEŞEKÜRLER.BU VESİLE İLE BEBEĞİNİZİ SAĞLIKLI MUTLU VE BEREKET DOLU GÜNLERDE BÜYÜTMENİZ DİLEĞİ İLE...İYİ BAYRAMLAR
 • HAKAN SUBAŞI / 26 Eylül 2008 00:12

  TEŞEKKÜRLER

  2. KATTAKİ SUNA HANIMA GÜLER YÜZÜ VE HASTALARA GÖSTERDİĞİ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜRLER TABİKİ ADNAN BEYEDE TŞK
 • hakan subaşı / 26 Eylül 2008 00:00

  inşallah dahada büyürsünüz

  eşim 1.5 yıl önce sezeryanla doğum yaptı hastanenizde fakat tekrar gebe kaldı birkaç tanınmış hastane gebeliğin teklikeli olduğunu ve sonlandırılması söylediler bizde büyük moral bozukluğuyla canan hanıma geldik o da eğer dikkat edilirse gebeliğin gerçekleşiceğini söyledi ve allahın izniyle dediği oldu bebeğimiz dün dünyaya geldi mutluyuz ve mutluluğumu TEŞEKKÜR EDEREK SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM sağol un
 • hatice subaşı / 23 Eylül 2008 19:53

  siz doktorlar beyaz meleklersiniz

  inanın msj ınızı okudum bukadar duyarlı olduğunuz ve yanıt verdiğiniz için tşk çok mutlu oldum
 • İDARE MÜDÜRÜ VE KALİTE YÖNETİM SORUMLUSU / 23 Eylül 2008 12:44

  H.ATİCE SUBAŞI ADLI HASTAMIZA

  Hatice hanım ,Doktor Canan Hanımla mersajınızı birlikte okuduk.Bizler her BÖLGE HASTANESİ ÇALIŞANI gibi üstümüze düşen görevi yapıyoruz.Tabiki bunun ayrıca fark edilmesi ve zahmet edilip hastalarca bize değişik yollarla iletilmesi çok hoş.Siz hastalarımızın bizlere yaklaşımlarıda çok önemli,bizde insanız.Tabiki sevilmek bizlerinde ihtiyacı.Biz tüm benliğimizle sizlerin mutlu ve sağlıklı olmanız için çabalıyoruz.Bunu görenlere selam olsun.
  Dr.Canan & Adnan Gümüş
 • hatice subaşı / 22 Eylül 2008 18:21

  unutmadan

  unutmadan canan hanımın yanında bütün ameliyat personeline teşekkürler harikasınız......
 • hatice subaşı / 22 Eylül 2008 18:18

  sen benim tekimsin

  mrh. ben hatice subaşı 2 yıldır sarıgazideki şubenizde canan hanıma gidiyorum. ilk doğumumu hastanenizde sezeryanla yaptım.şuan 2. gebeliğim çarşamba günü sezeryana gircem tabiki canan hanımla.allah ondan razı olsun.mükemmel üstü bi insan ilk gebeliğimle şimdiki arasında 7ay var.kendimi okadar zorlamama rağmen hiçbir şikayetim olmadı..bu gebeliğimde bir sürü hastaneye gittim ama canan hanım kadar mükemmel bi insana rastlamadım.hayatımı birtek onun önüne serip ameliyat olabirim sizi çok seviyorummmmmmmmmmm allah sizi en üst kıdemlere getirsin. kendinize ii bakın
 • erkan / 20 Eylül 2008 20:52

  tşk

  öncelikle iyi çalışmalar dilerim ben kendm ve yakınlarımın başından geçen rahatsızlıklar nedeniyle kurumunuza birçok kes geldim ve aldıgım hizmetten okadar çok memnun kaldımki kurumunuza enson geldigimde ortpedi dr gürkan bey ayrılmıştı ve davud bey vardı yakınımı davud beye getirdim kendisi okadar iyi dr ki kendisinde çok memnun kaldım sevecen,içten,samim herşeyden önce önemli olan dalında çok başarıl9ı yakınım ve ben davud beyden çok memnun kaldık hastane yönetimine böyle hekimleri bulunudurdugunuz için çok teşekkür ederim iyi günler dilerim
 • pınar demir / 19 Eylül 2008 14:03

  Slm ben maltepe bölge hastanesi hosteslerinden pınar demir.gülşah özer adlı kişi olayı tamamen çarpıtarak anlatmıştır.böyle bir suçlamayı kabul etmiyorum işimi en iyi şekilde yapıyorum...
 • remziye / 18 Eylül 2008 21:19

  yorumsuz

  6 aylık hamileyim,hastanenizdeki doktorlarlarından mrv hanıma geliyordum şuan yok,bende diğerine gitmek zorunda kaldım.kötü bir olaya şahit olmadım ama söylentiler beni tedirgin ediyor.herşeye şüpheyle yaklaşıyorum.acaba duyduklarım doğrumu diye.birde doktorlar biraz daha bilgilendirici olmalı,bizlerin hasta kendilerinin doktor olduğunu unutuyorlar galiba.merve hanım biran önce gelir umarım.
 • GÜLŞAH ÖZER / 18 Eylül 2008 12:37

  SN. ABİDİN BEY

  İLGİNİZLE ALAKALI OLARAK ŞAHSINIZA TEŞEKKÜR EDERİM.
 • dr. abidin Özçelik / 18 Eylül 2008 11:36

  sn ğülşah özer

  Sn. Özer
  aynı gün ve olaydan hemen sonra
  sizinle en az 20dk
  konuştuk ve gereğini yaptık
  muayenenizi de
  en iyi şekilde yaptırdık.
  onlarıda yazsaydınız
  memnun olurdum.
  tekrar geçmiş olsun dileklerimi
  iletiyorum..
  sağlıklı mutlu ve
  hoşça kalın....

  Dr. Abidin Özçelik
  mobil 0532 244 64 80
  maltepe 4412020
  sarıgazi 6211313
 • gülşah özer / 17 Eylül 2008 17:45

  hasta hosteslerinin lakayitliği

  17/01/08 tarihinde hastanede diş muayenesi için gitmiş bulundum ama gitmez olsaydım.
  doktorun haşladım hastası olduğunu öğrendiğimde beklemeye başladım.o sırada etrafımda neler olduğunu kontrol ederken hasta hosteslerıinin gayet serbest ağızlarında sakız, reception bölümünde yeme içme gibi tavırlarda olduğunu gördüğümde şaşırdım.ama tepkimi belli etmeden beklemeye yine devam ediyorken diş bölümünün hostesti bana gelip sizden önce de bir hasta var diye bana bilgi verdi benimde bir gün öncesinden geçirmiş olğuğum operasyon nedeniyle ağrım var ve bir an önce bu ağrıyı dindirmem gerekiyor bu sebeple ne kadar süreceğini sorduğumda ne kadar sürer bilmiyorum muayeneye alınca söyleyeceğim dedi ben yine beklemeye devam ederken aradan 10 sn. geçmeden odadan çıkarak bekleyecekmisiniz diye 2. kez sordu ve ben yine ne kadar sürecek diye tekrarlarken bilmiyorum diye aynı cevabı aldım ve öğrenmeden neden bana sürekli soruyorsunuz diye söylediğimde o zaman ayakta bekleme diye karşılık aldığımda hakikaten bir hastanede değil emirler yağdırılarn bi yerde olduğumu hissettim.karşılık olarak sana sormayacağım nasıl bekleyeceğimi diye cevap verdiğimde şahsıma karşılık olarak ''dengesiz yaa'' diye bir usulsüzce konuşma sezdim.daha öncelerde de hastaneye gittiğimde bu tarz bi kaç konuşmaya şahit olmuştum ama bu kadar derinlemesine içinde olmadığım için hastaneye gidiş gelişlerimde bi değişiklik olmamıştır.
  T.İş Bankası mensubu olarak bu tutumu kendi kurumuma da bildirecek ve gereken işlemlerin yapılmasını sağlayacağım.ve yakınımda olan insanlarında bu hastaneyi seçmemeleri konusunda bu yasadığım olayı anlatacağım. şahıslar kurumlarının adına iş yaparlar ve bireysel olarak davranışlar kurumları etkiler.bunun bilincinde olmayan PINAR DEMİR isimli şahsında bu şikayetim karşısında gereken uyarıyı almasını hastaye bildiririm.
  teşk.
 • abidin özçelik / 13 Eylül 2008 09:50

  tüm dostlarımıza teşekkür

  Sevgili dostlar
  'SAĞLIKLI BİREY SAĞLIKLI TOPLUM'
  SILOGANI İLE YOLA ÇIKTIK
  ve yolumuza siz güzel dostlarımızla
  devam ediyoruz.
  olumlu ve olumsuz tüm
  eleştiriler yolumuzu aydınlatıyor.
  tüm yurttaşlarımıza teşekkür.
  bana ve ekibimize her zaman ulaşabilirsiniz.
  saygılarımla.
  Dr.abidin ÖZÇELİK
  MOBİL 0532 2446480
  MALTEPE 441 20 20
  SARIGAZİ 621 13 13
 • Hastane İdare Müdürü / 12 Eylül 2008 16:33

  TEŞEKKÜR

  İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.
 • UZ.DR.FAHRETTİN GÜNDOĞDU/BAŞHEKİM / 12 Eylül 2008 16:29

  SN.RAHMİ BİLİCİ(EMEKLİ EĞİTMEN)

  Sayın Hocamız, bir Eğitmen ve muhtemelen bizden büyük olduğunuzdan derin saygılarımızla ve hastanenin Başhekimi olarak size bu şekilde seslenmek istiyorum lütfen bağışlayın...Olayı incelemiş ve gereken kişilerle toplantı yapmış bulunuyorum.Kalite Konseyi olarak yapmış olduğumuz değerlendirme sonucunda olayın bir iletişim eksikliğinden ve samimiyetin doğru algılanmamasından oluştuğu anlaşılmıştır.Dr.hanım 5 yılı aşkın bir süredir hastanemizin anestezi uzmanıdır.Ameliyatlarda en hayati sorumluluk bu hekimdedir.Bu güne kadar hiç bir hasta veya yakını ile olumsuz bir olay yaşamamış ,bilakis bunun herzaman tersi olmuştur.Bu hastamızın kendisi ve ailesi ile önceden beri tanışmakta olan Doktor hanım burada da samimiyetle yaklaştığından anlaşılamayan bir hoşnutsuzluk sizi etkilemiş görünüyor.Tabiki sizde hakkınızı istediğiniz yerde arayacaksınız bu sizin en doğal hakkınız.Ancak,Bu vakada hekimin geçmiş tecrübesine göre karar vermesi tıbbi etik ve mesleki sorumluluğa göre davranması son derece doğrudur.Ve böyle olmuştur.Sadece hasta sahipleri ve hastayla olan eskiye dayanan samimiyet çerçevesinde sizinde dışardan müdahil olmanız yanlış anlamaya neden olmuştur.Bu istenmez durum tabiki bizleride sizin kadar üzmüştür.Ancak herkesin birbirine hele böyle hassas bir konuda anlayışla yaklaşması gerektiği ,dinleyerek konuşarak çözülmeyecek hiç bir konunun olmayacağı herkesçe kabul edilmelidir.
  Biz ISO9001 Kalite Sertifikası ile ödüllendirilmiş bir hastaneyiz.Her geçen gün daha iyiyi hedefliyor ve sizlerden gelen olumlu eleştirilerle bu son derece zor görevi yapmaya çalışıyoruz.Bu vesile ile saygılar sunar ,bizzat beni ziyaret ettiğiniz takdirde bunları samimiyetle tartıişacağımızı ve bizi daha iyi anlayacağınızı umuyorum.SAYGILARIMLA .DR.FAHRETTİN GÜNDOĞDU .KALİTE KONSEYİ BAŞKANI,BAŞHEKİM.(TEL .621 13 13 )
 • RAHMİ BİLİCİ / 11 Eylül 2008 16:25

  ŞİKAYET

  Ben emekli bir öğretmenim.11-09-2008 tarihinde bir yakınım için hastanede idim.anestezi uzmanı olduğunu söyleyen birisi ile karşılaştım.Keşke karşılaşmaz olsaydım.Suphi Turalı adındaki bu çocugun parmağı kırık olduğu için 4.katta karşılaştım.Ameliyatın yemekten 8 saat sonra yapılacağını soyledi,bende öğretmen olduğum için bildiğim kadarıyla yemeklerin mide de en fazla 4 saat kaldığını söyledim.Bana doğrudan ukalalık etme dedi,şaşırdım,doğru bilgi vereceği yerde bana bunu nasıl soyler,ukalalığın ne demek olduğunu bilmiyorsun dediğimde biliyorum dedi.O zaman ukala sensin dedim.Dışarı çık,çıkmazsan ben çıkarım dedi,çocuğa olumsu davranışları olur diye çıkmak zorunda kaldım.Şaşırıyorum özel bir hastanede(sarıgazi)boyle bir doktor nasıl tutuluyor.Üzülüyorum bi böyle insanları nasıl yetiştirmişiz.Sonuç alamazsam bakanlığa kadar şikayet edeceğim.Bana yapıldı başkalarına yapılmasın,bütüm derdim o.Saygılarımla
 • Erkan KIZILAY / 10 Eylül 2008 23:22

  ALTIN KALPLİ HOCAM

  MERHABA bu hastaneyi kurmakta emeği olan herkese sonsuz teşekkürler ben hastanenize gelmeden önce bir çok doktora gittim ve sonra tahlil için maltepe bölge hastanesine geldim içeri girer girmez kendimi mecliste karşılanan bir devlet başkanı gibi hissettim ilgi alaka en üst düzeyde ve tahlillerimle altın kalpli üroloji uzmanı op.dr.metin YANIK hocamın kapısını çaldım bana varikosel teşhisi kondu ben 29 yaşındayım ve inanın ilk defa bu kadar doğru ve tatmin edici bir muayane ve teşhisle karşılaştım tamam dedim benim doktorum ve hastanem burasıymış metin hocam bütün işlemlerimle bizzat ilgilenmiş ve ameliyat için gün belirlemiş evet o gün geldi ve amliyat masasına yattım emin olun sanki kendi evimde ameliyat oluyormuşum gibi kendimi gayet neşeli ve rahat hissettim metin hocamın insan olduğundan şüpheliyim onun bir melek olduğuna inanıyorum ve lütfen böyle doktorların kıymetini bilelim ve hastanenizin kalitesinden ödün vermeyin METİN YANIK hocamın şahsında tüm maltepe bölge hastanesi çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım (bir oğlum olursa ismi METİN olucak) saygılar
 • riza / 10 Eylül 2008 00:31

  tesekkur

  cocukluktan beri hastanelerdeki insanlarin cektikleri ozelliklede burokratik engeller.beni hastanelerden nefret ettiriyordu.ve hayallerimi bu yanlislari duzeltmis.bir sistem kurmak uzerine kurdum.ama bu ekip bu hastaneyi kurarak sanki benim beynimi okudu.emegi gecen herkese tskr.bu ekibi cani gonulden kutlarim.bu hastaneye onlerca musteride kazandirdim.butun cevrem benim tavsiyemle oraya abone.hepsininde benim kadar memnun olmasi beni cok keyiflendiriyor.eskiden hastaneye gidecegim dedigimde gozum karariyordu.ama mesela yarin oglumun asisi var esimin kontrolu var.sanki dugune gidecekmis gibi mutluyum.yasasin hastanemiz.abidin bey ozellikle olagan ustu bir hekim ve yonetici.basarilarinizin devamini dilerim.1-2 curuk elmaniz var ama onlarda zamanla ayiklanir.insallah yuzlerce subeye ulasirsiniz.
 • i.beyazıt / 9 Eylül 2008 21:15

  başarılarınzın devamını dilerm

  öncelikle abidin beye teşekkürler sizden ricam var dr. merve barbaros ne zamn işe başlıcak onu bekliyoruz cvp verirsenz çok memnun kalırım çünkü o mükemmel bir doktor başarılarınızn devamını dilerim saygılarımla
 • mecnundemirel / 5 Eylül 2008 19:20

  çocuk doktoru

  slm artık benı tanımışsınızdır bu sayfaya baya şeyler yazdım ben ne gördüysem ne yaşadıysam acısıyla tatlısıyla sızlerle paylaşmak istedım bugun hastanemıze geldım çocuk doktoru gelmış yenı :PEKCAN: bebeyı muayene ettı çokda ilgilendı yenı gelmesıne nazaran hastanemıze güleryüzü ve hastalara ve bızlere yaklaşımı dorusu taktire şayandı kendısıne teşekkürü bir borç bilkirim oğlum kerem DEMİREL. in kafasında yaralar çıkmıştı sağolsun verdıyı ilaçlar süperdi yenı çocuk doktorumuza önce hastanemıze hoşgeldınız der başarılarının devamını dılerım saygılarla mecnun/nazife .demirel
 • ADNAN GÜMÜŞ / 2 Eylül 2008 11:21

  GEREKENLER HERZAMAN ÖNEM SIRASINA GÖRE YAPILIR.

  Sn.Mecnun Demirel ,sizden dileğimiz bebeğinizi alıp hastanemize gelmenizdir.Bu haftaya kadar Sn.Dr.Figen Deniz tek kalmıştır.Gerçekten bir 10 dakika bile zamanı
  olamıyor.Siz düşünün ki günde ortalama 40 hasta ayrıca telefonla danışmak istiyor.Bunların kaçına tatmin edici yanıt verilebilir. Konunun ve hastanın genel durumuna göre sıraya konuluyor, en önemliden başlayarak hizmet verilmeye çalışılıyor. Bu hafta pediyatri doktorlarımız 2 oldu. haftaya 3 olacak. lütfen hastaneye gelin size yardımcı olalım. SAYGILAR.
 • mecnun demirel / 29 Ağustos 2008 23:37

  çocuk doktoru

  mrb bennım 21 günlük oğlum kerem demirel hastanemızde doğdu çocuğun sağlığı cok ıyı yalnız bızım doktorumuz fıgen hanım çocuk dok. bebeyımızın vucudunda sıvılceler döktü cuma akşamı eve geldımde farkettım doktorumuzu aradım ne yapmam gereklı hakkında bılgı için önce telını açmadı 1 saat sonra yenıden aradım sonra çok yoğun oldunu söleyerek telefonu yüzüme kapattı ertesı gün yine aradımda şu anda muayene yaptını sonra aramamı söledı ve bır türlü cevap alamadım benım soracağım çocuk isilik olmüş ne yaplalıyım hepsı bu ama sayın fıgen hanımın kaprislerı dorusu benı üzdü eylül 09 da kontrolumuz var yalnız fıgen hanıma getırmem bendekı güvenını kaybettı yıne hastanemıze geleceyım ama başka bır çocuk doktoru kımvar bılmıyorum ona gıdeceyım hastane müdürünüz ve sayın başhekımınız taktire şayan insanlar bızım orada bulundumuz süre zarfında çok yardımları oldu (beyaz ve uzunsaçlı olan):)) başhekım oldunuzu örendım dahada memnun oldum ayrıca dr.yavuz.bye.tşkl sayın fıgen hanım bu hastane bızım lütfen bukadar kalıtelı bır hastanede çalışmakta oldunuzu unutmayın ve gereken ılgıyı bızlere gösterın zaten mecbur kalmasa hastalarınız sızlerı rahatsız etmez bundan emın olun yınede görevinizde başarılar dılerım mecnun/nazıfe demırel
 • ADNAN GÜMÜŞ / 18 Ağustos 2008 10:37

  GÜLE GÜLE BÜYÜTÜN

  Bebek Çorumlu ve ailesine sağlık mutluluk ve esenliklerle dolu bir yaşam diliyoruz.Kısmeti bol ,şansı açık bir bebek olsun.''SAĞLIKLI BİREY SAĞLIKLI TOPLUM'' Dr.Yavuz-Dr.Esra-Adnan Gümüş
 • SEMİHA ATAER KILIÇ / 16 Ağustos 2008 22:14

  MESAİ ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜRLER

  BEN ACİL HEMŞİRESİYİM.3.KATTA DR.MERVE HN.YAPTIĞI BİR OPERASYON GEÇİRDİM.HEMŞİRE ARKADAŞLARIM[FERİDE HN.,NİLAY HN.,BAHAR HN.]BENİMLE ÇOK İLGİLENDİLER HEPSİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER...
 • Gülay ÇORUMLU / 14 Ağustos 2008 19:01

  slm sonunda doğumum gerçekleşti :) 13 temmuzda kızımız Miray'ı aldık kucağımıza. doktorum Esra hanımdı ama ne yazıkki doğumuma giremedi çünkü hafta sonu sancılarım geldi ve o gün Yavuz bey vardı çok şükür herşey yolunda boşuna doğum sancısı çeksemde 17 saat sonunda sezeryan oldum neyseki bebeğimiz sağlıklı ya önemli olan bu. ben göstermiş olduğunuz ilgiye ve yakınlığa sonsuz teşk.ederm ve başarılarınızn devamını dilerim.
 • Dr.fahrettin gündoğdu / 14 Ağustos 2008 00:11

  Sn.Mecnun Demirel'e

  Memnuniyetiniz bizleri mutlu etti,teşekkürler.(uzun ve beyaz saçlı dr, başhekim)
 • tuğba demirtaş / 13 Ağustos 2008 13:44

  maltepe kadındoğum

  kadın doktoru Mine hanıma gidiyorum ve memnunum şimdi 9 aylık hamileyim ama merve hanımın doğum izninde olması tek bayan kadın doğumcu olan mine hanıma olan yoğunluk nedeniyle dün çok zorlandık. Nerdeyse tam bir muayene bile olamadık bir saat içinde kırk hastaya baktı ve yanındaki hostes arkadaş dışarda sancılı ve doğum yapmak üzere gelmiş olan hastasını içeri almayıp daha sonra gelenleri erkenden aldı bu tip karışıklıkların giderilmesini istiyorum. Açıkcası hosteslerin daha işini bilen kişiler olması gerekmiyormu?
 • abidin özçelik / 11 Ağustos 2008 16:53

  çok teşekkür

  sayın Demirel
  ben tüm ekibimiz adına size
  teşekkür ediyor
  bebeğimize ve
  tüm ailenize sağlıklı ve
  mutlu bir ahyat diliyorum
  saygılarımızal,
  dr.abidin özçelik
 • mecnun demirel / 10 Ağustos 2008 16:00

  teşekkür

  biz 08.08.08. de bebeyımızı hastanenız demiyeceyim hastanemiz oldu artık bızım dünyaya getırdık nur topu gibi bir oğlumuz oldu doktorumuz sayın YAVUZ BEY e ilgilerınden dolayı çok teşekkür ederim birde hastanenızın dahiliye uzmanı ismını bılmıyorum uzun beyaz saçlı bır bey insan bukadar cana yakın ve pozitif enerjilı harıkasın doktor bey hep böle güleryüzlü olmanı dılerım bu arada hastane müdürü mükemmel sorunlara anında çözümle taktire şayan bir izlenim oluştu bende HEE kadın doğum ve bebek hemşirelerı ap ayrı bır şirin mükemmel insanlar çocuk doktorumuz figen hanım çok tşkl YAA ALLAH AŞLINA SIZIN MÜDÜRÜNÜZÜ AYRICA TEBRİK ETMEK İSTERIM BU KADAR MÜKEMMEL İNSANI BIR ARAYA GETİRMEK VE DEVAMLILIĞINI SAĞLAMAK GERÇEKTEN HARİKA kısaca nasıl tşk.edeceyımı bılmıyorum herkese HERŞEY HARIKAYDI .KALITENBIZDEN ÖDÜN VERMEDEN SÜREKLI BU GUZELLINIZI KORUMANIZ VE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLER SAYGILAR SUNARIM MECNUN/NAZİFE .DEMİREL mecnundemirel@hotmail.com
 • DR ABİDİN ÖZÇELİK / 17 Temmuz 2008 15:05

  sayın zeynep mermer

  sayın zeynep mermer
  geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
  önerileriniz ve ilginiz için çok teşekkürler.
  tabiki çok üzgünüm..
  ama bazan hepimizin sorunu olabiliyor
  sanırım böyle bir güne rastladı sanıyorum.
  saygılarımla..
 • DR ABİDİN ÖZÇELİK / 17 Temmuz 2008 15:00

  filiz hanım

  filiz hanım
  geçmiş olsun dileklerim iletiyorum
  dr.merve hanım belirtiğiniz gibi doğum izninde
  doç.dr.fahrettin kanadıkırık ve
  dr mine tüzel görevlerinin başında
  size elimizden geldiğince yardımcı olacağım
  öner,ilerinizi dikkate alacağım
  saygılarımla
  dr.abidin özçelik
 • zeynep mermer / 5 Temmuz 2008 17:26

  şikayet

  hastanenizde görev yapan çocuk doktoru hikmet hanım çok asık suratlı insanları azarlayan huysuz bir doktor üstelik bir sürü tahlil yapmış olmasına rağmen oğlumu bi türlü iğleştiremedi verdiği ilaçlardan hiç iyi bir sonuç alamadık bizde uzman diye gitmiştik oysa hiç beğenmedi bu doktorunuzu lütfen bünyenize doha güler yüzlü ve daha bilgili doktorlar alın çünkü hastanenizin diğer bölümlerinden gayet memnunum saygılarımla
 • ADNAN GÜMÜŞ / 3 Temmuz 2008 13:49

  SAYIN ZEYNEP HANIM

  İlginize teşekkür ederiz.Şikayetiniz incelendi.Gece Amirleri ve diğer mesai görevlileri ile konuşuldu.G ece protokol defterleri eşleştirilerek incelendi.Şikayetinizle ilgili bir işlem uyarabilmeniz için lütfen Halkla İlişkilerden ve Kalite Yönetiminden Sorumlu Adnan Gümüş 'ü aramanız gerekiyor.Sağlıklı Günler diliyoruz.0212 621 13 13
 • ADNAN GÜMÜŞ / 3 Temmuz 2008 13:42

  SAYIN GÜLAY ÇORUMLU

  Sayın Hastamız,ISO 9001 Kalite Sertifikası almaya aday ve Sağlık Bakanlığı ''BEBEK DOSTU HASTANE''ünvanı alan Hastanemizin yoğun temposu nedeniyle size hemen yanıt veremediğimizi farkettik..Özür dileriz.Diğer yandan istediğiniz tüm kontroller ve bebeğinizle ilgili Renkli Dopleer Ultrason en iyi şekilde yapılacak ve sizede verilecektir.Lütfen randuvu alarak geliniz.SAĞLIKLI BİR GEBELİK SÜRECİ DİLİYORUZ.
 • Gülay ÇORUMLU / 30 Haziran 2008 11:38

  cevap bekliyorum

  msjıma hala cevap alamadım. En kısa zamanda bekliyorum iyi çalışmalar.
 • filiz s. / 28 Haziran 2008 18:32

  üzgünüm

  bütün gebeliğim boyunca dr.merve barbaros a gelm,ştm.ama onla aynı ay da yz.sizden ayrılacağım için çok üzgünüm ordaki diğer drhnm var mine hnm ı beğenmyrm ilgisiz. bidr.sizi çok özlicm umarım 2 ci gebeliğimi takip edersiniz abidin beye teşekrlr merve hnm gbi bi dr muzu burda bulundurduğu için herşey için teşekkr ederm merve hnm .
 • Gülay ÇORUMLU / 24 Haziran 2008 17:38

  cd

  slm ben gülay hamileliğimin 36. haftasındayım şimdiye kadar herşey yolunda gitti son 1 ayım kaldı. bir konuda bilgi almak istiyorum. renkli ultrasonda bebeğin hareketleri için cd hazırlatmak istiyorum acaba bunu hastanemizde gerçekleştirmem mümkün olabilir mi? şimdiden teşk.ederm.
 • zeynep çelik / 23 Haziran 2008 12:49

  zeynep celik lutfen dikkate alin!..Oncelikle merhabalar kolay gelsin; benim cok onemli bi konuda sikayetim olucak sarigazi bolge hastanesicalisanlarindan EDA KAYA isimli personelinden sikayetciyim. Sikayet sebebim 17.06.2008 tarihinde gece yarisisaat 00:00 civarinda sinirkrizi geciren kizimizi hastanenize getirdik acil servis bolumune alınırkenyukarıda adı gecen personelinizin cok alayci ve kucumser bi sekilde gülmesibize sinir krizleri gecirtti. Boyle kaliteli bi hastanenin nasil olurda bu kadar kalitesiz bir personelcalistiriyor hayret ediyoruz bu sikayetimi oncelikle size bildirmek istedimeger sizden bir cevap alamazsam daha yukarıya hatta SAGLİK BAKANLİGİNA kadarolayi tasiyicam. Personelinizin boyle yapmasi gercekten cok uzucu bir durum hatta sinir krizigeciren kizim bile durumu fark etti. Ona gulmediklerini soyledik boyle yatistirdik en kisa zamanda geregininyapilmasini arz ederim... Şimdiden gostereceginiz ilgi ve alakaya cok tesekkur ederim. KOLAY GELSİN
 • DR ABİDİN ÖZÇELİK / 23 Haziran 2008 11:56

  dilek hanıma

  Dilek hanım
  Bizde size teşekür ederiz
  geçmiş olsun
  en iyi dileklerimle...
  dr.abidin özçelik
 • dilek g. / 22 Haziran 2008 18:19

  süperr bi doktor

  ben bi kaç gün önce hastanenize kadın doğum.dr.merve barbaros.hnm tavsiye edildiği için gelmiştim inanın tavsiye edildiği kadar varmış o kadar tatlı güler yüzlü insanın derdini bu kadar ii dinleyen birini görmedim şunu sylemek isterimki plk.kapısında onu 4 saat de beklerim ve hastalarıyla onu beklerken konuştuğumda çoğu onun için bu hastaneye geldiklerini söylüyolar abidin beye çok teşekkr ediyorum byle bi doktorumuzu burda bulundrduğu için.dr mz şimdi hamileymş umarm allah analı babalı bytsün dr muzu bir an önce bekliorz merve hanım siz mükemmel bir dr snz sizi tebrik ediyorum görüşmek üzre.
 • tülay fındık / 21 Mayıs 2008 23:03

  merhabalar siteye baktığımda herkes iyi kötü yorumlarda bulunmuş bende sarıgazideki şubesine gidiyorum. 25.02.2005 de esra hanım kızımı dünyaya getirdi. 15gün sonrada oğlum için doğuma gidicem.hastaneden ve esra hanımdan memnunum teşekürler.
 • mustafa demirci / 9 Mayıs 2008 12:17

  bilgi eksikliği

  ben hastanenizde cildiyye ve üroloji bölümlerinde muayene oldum.iki doktorunuzdanda pek memnun kalmadım.hastalarına bilgi werme konusunda bana hiç yeterli gelmediler.üroloji uzmanı bana nelere dikkat etmem gerektiğini,neleri yapıp yapmamamı söylemedi hastalıgımın ilerlememesi için.dermatolog hanıımefendide bana sadece rahatsızlıgımı söledi ve werdiği ilaçlar hakkında bilgi wermedi.20 günlük kullanımdan sonra werdiği ilaclar hastalıgımın daha cok ilerlemesine neden oldu.
 • herdem ayazağı / 7 Mayıs 2008 22:47

  tsşekkürler..

  doktorlarınızdan ve hastane personellerinizden çokmemnunum tahliller konusunda hiç aksaklık yaşamıyorum çok guzel yönlendırılıyorum. ADNAN BEY hayatımda tanıdıgım en verimli yönetici hepınıze tesekkurler.
 • ALİ SOYLU / 5 Mayıs 2008 17:37

  TEŞEKKÜRLER

  BÖLGE HASTANESİNE HER GİTTİĞİM DE KENDİSİNİN YAKIN İLGİ VE YARDIMLARINI GÖRDÜĞÜM SAYIN ADNAN GÜMÜŞ BEYE TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM.
  TEŞEKKÜRLER HOCM.
 • Gülay ÇORUMLU / 1 Mayıs 2008 17:08

  Merhaba ben Gülay çorumlu, en son mailimi yazdığımdan beri sitenize girmemiştim. Hamileliğimin 7.ayını bitirdim 2 hafta önce kontrole gittiğimde karşımda ikinci bir monitör gördüm ve çok şaşırdım tamda bunun hakkında mail atmıştm bende diyordum içimden tesadüf olduğunu düşünmüştüm ki şimdi mailime verdiğiniz cevabı görünce ne kadar duyarlı olduğunuzu bir kez daha anlamış oldum ilginize ve alakanıza sonsuz teşk.ederim. Bu arada geçenlerde yine bir hastayı doğumda kanamasından dolayı kaybettiğniz duyumunu aldım ne kadar doğrudur bilemiyorum ama neden insanlar bu kadar ön yargılı anlayamıyorum ben şimdiye kadar bir problemle karşılaşmadım insanların söylemlerinede artık kulak asmıyorum çünkü herşey yolunda gidiyor doğumuma 3 ay kaldı inş. herşey yolunda gitmeye devam eder ve sağlıklı bir şekilde doğumumu gerçekleştiririm. herşey için tekrar teşekkürler. başarılarınızın devamını dilerim.
 • goknur çavdar / 15 Nisan 2008 11:07

  doğum

  bende bebeğimi hastanenizde dünyaya getirdim çok memnun kaldım. benim şikayetim bilgilendirici seminerler olması gerekir hastanenizde bekleyen yada refakatçiler için. birde daha önce avrupa yakasında oturan biri olarak orada muayene ücreti vermiyoruz ssk 'lı olarak. ve daha çok şeyden sigortamızdan yararlanabiliyoruz sizin hastanenizde bunun haricinde herşey çok güzel ilgi alaka hijyen gerçekten güzel ayrıca tebrikler bunun için.
 • Gulter / 7 Nisan 2008 10:19

  Böyle doktorlar olmamalı...

  Kadın hastalıkları doktoru Merve Hanım'a bir tavsiye üzerine gittim, hamile olduğumu düşünüyordum ama bunun yanı sıra kasıklarımda 2-3 haftadır sancılar vardı.
  İlk gittiğimde ultrasonla baktı birşey görünmüyor dedi ve kan testi istedi.Ertesi gün çok saçma ürkütücü bir takım şeylerden sonra hamile olduğumu öğrendim, detayları anlatmıcam ama beni öyle korkuttu ki tavrı ve kısa bir sürede tam olarak hiç bir şey yapmadan,anlatmadan hamilesin, şu ilaçları al 15 gün sonra gel diyerek beni apar topar gönderdi. İçim kıpır kıpır, heyecanlı, korku doluydu ağlamaklı ne yapacağımı bilmeden eve gittim ama nasıl? Hiç bir soru sormama müsade etmedi.Bu 2. kez kadın doktoruna gidişim, ilk hamileliğim ve kesinlikle bilinçli hamile kaldım ama bana ne evli olup olmadığımı,isteyip istemediğimi,herhangi bir hastalığım olup olmadığını... hiç bir şey sormadı ve anlatmadı da.Böyle bir doktor olamaz..Olmamalı da...
 • Necati Metin / 5 Nisan 2008 23:35

  yakınlık güleryüz

  Birçok kere Sarıgazi bölge hastanesine muayene için geldim.,insana yakınlık,güleryüz ve işlerimin anında görülmesi için gayet yardımcı oldular.Bunun için adan zeye bütün hastane çalışanlarına ayrıca sayın doktorum ortopedi uzmanı Mustafa ALTUN'a teşekkür eder,sağlık,selamet,başarılar dilerim.
 • serpil koyuncu / 29 Mart 2008 12:03

  iş görüşmesi

  merhabalar ben bu hastaneye ilk defa iş görüşmesi için gitmiştim.hsatane yoğunlugu çok iyi. çalışan elemanlar.hostesler hastalarla çok iyi ilgileniyorlarlar.hastane küçük olmasına rağmen güzel..hastanenizde çalışmak isterdim ama .iş görüşmesi biraz olumsuz geçti.kimya mezunu olduğum için kabul edilmedim amaolsun başhekim fahrettin beyle tanışmış oldum.hastaneyi görmüş oldum.ilginize teşekkür ederim.saygılar
 • zafer SAKA / 22 Mart 2008 21:51

  TEBRİKLER...

  hastanenizde çalıştığım dönemde, değerli yönetimine ve acil servis ekibinin (özellikle sn. dr. nur hadroviç'e, sn.sinan çalış'a ve sn. semiha ataer'e) bütün içtenliğimle göstermiş olduğu yakın ilgi ve samimiyetinden ötürü teşekkür eder, başarılarınızın sürekliliğini dilerim.
  zafer SAKA (Acil tıp teknisyeni )
 • Gülay ÇORUMLU / 21 Mart 2008 17:54

  slm ben gülay son kontrolümde ayrıntılı ultrasona girdim ve son yazdığım yazıda ikinci bir ekrandan bahsetmiştim meğerse bu ayrıntılı ultrasonda zaten varmış. teşk.ederm başarılarınızın devamını dilerm.
 • HASTANE MÜDÜRÜ / 13 Mart 2008 19:11

  N.DEMİREL ADLI HASTAMIZA YANIT

  Sn.demirel.Öncelikle mutlu sağlıklı bir gebelik süreci diliyoruz.İlgisizlik başlığı ile başladığınız yorumunuzu okuduk.Gereken İNCELEMEYİ YAPTIĞIMIZDA 16-20 HAFTA OLAN 3 LÜ TEST İSTEMİNİ ,VAKTİNİZ DOLMADIĞINDAN HEKİMİMİZİN YAPTIRMADIĞI ANLAŞILMIŞTIR.BU GELİŞİNİZDE GEREKLİ GÖRÜLÜRSE TABİİDİRKİ YAPILACAK..AYRICA DOKTORUNUZ HACETTEPE TIP MEZUNU VE HASTALARA YAKLAŞIMIYLA VE TEŞHİSİLERİ İLE OLUMLU TAKDİRLER TOPLAYAN BİR HEKİMDİR.LÜTFEN HEKİMİNİZİ ARAYARAK BİLGİ ALINIZ.YADA HASTANEMİZE GELİNİZ..BU SİZİN EN DOĞAL HAKKINIZDIR. HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR.SAYGILARIMIZLA
 • nazife demirel / 11 Mart 2008 14:06

  ilgisizlik

  mrb ben 4.5 aylık gebeyım butun kontrollarımıu hasyanenızde sarıgazi şubesınde yaptırdım şu an 3 lü test yaptıracağız ve şimdıye kadar hiç bır tahlil yapılmadı sadece kan alınarak sarılık bakıldı bu konuda bılgılendırılmek isterız bırde doktorumuz çok sert ve katı bırşey sormamıza sankı ızın vermıyor bu konulara açıklık beklıyorum meil adrtesım mecnundemirel@hotmail.com
 • ADNAN GÜMÜŞ / 6 Mart 2008 18:21

  dnur şifreli hanıma yanıt.

  dnur hanım.Hastanemiz doktoru ile ilgili yorumunuza katılmamakla birlikte,bize telefon yada başka bir yolla ulaşmanız halinde size yardımcı olacağımızı bildirmek isteriz.SAYGILARIMIZLA.
 • ADNAN GÜMÜŞ / 6 Mart 2008 18:06

  İSTANBUL BÖLGE HASTANESİNDEN

  SAYIN HASTAMIZ GÜLAY ÇORUMLU;SİZE HERZAMAN BİR ADIM DAHA YAKIN OLMAYA ÖZEN GÖSTEREN HASTANEMİZ YÖNETİMİ GÖSTERDİĞİNİZ İLGİYE TEŞEKKÜR EDER.
  ÖNERİNİZİ DİKKATE ALARAK ULTRASON MONİTÖRÜNDEN BEBEĞİNİZİ DAHA RAHAT GÖRMENİZ İÇİN GEREKENİ YAPACAĞIMIZI HABER VERMEK İSTERİZ..SAĞLIK VE ESENLİK DİLEKLERİMİZLE.
 • Gülay ÇORUMLU / 4 Mart 2008 18:49

  Selam ben Gülay hamileliğimin 5.ayındayım. Sarıgazi bölge hastahanesinden ve doktorum Esra hanımdan çok memnunun. Yalnız benim bir ricam ya da önerim diyeyim daha doğru olur ultrasona girdiğimde ekranı görmekte biraz zorlanıyorum bence bizimde karşımızda başka bir ekran olsa daha hoş olabilir ve daha rahat görebiliriz bebeğimizi. ilginize teşk.eder başarılarınızın devamını dilerim.
 • SİBEL ARSEL / 1 Mart 2008 09:52

  HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ

  09.01.2008 TARİHİNDE OLUMSUZ YÖNDE YAŞADIĞI SORUN İLE İLGİLİ , HAMİLE BAYAN HASTAMIZA YARDIMCI OLMAK, DOKTOR TARAFINDAN KENDİSİNİ BİLGİLENDİRMEK İSTERDİM FAKAT ULAŞABİLCEK N BİR TELEFON N DE BİR İSİM BELİRLİTİLMİŞ. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. SAYGILARIMLA.
 • SİBEL ARSEL / 26 Şubat 2008 13:53

  ÖZEL MALTEPE BÖLGE HASTANESİ
  HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ
  SİBEL ARSEL

  TÜM DOSTLARA...
  ÖNCELİKLE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ OLUMLU VE OLUMSUZ YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. OLUMSUZ YÖNDE YAPILAN YORUMLAR İÇİN GEREKLİ DÜZELTMELER EN KISA ZAMANDA YAPILACAKTIR.
  SAYGILARIMLA...
  İRTİBAT TELEFONLARIMIZ AŞAĞIDA MEVCUTTUR.
  7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ..
  MAİL: sibelarsel@hotmail.com
  ÖZEL MALTEPE BÖLGE HASTANESİ
  TEL: 0216 441 20 20 (5HAT)
  FAX: 0216 352 02 20
  ÖZEL SARIGAZİ BÖLGE HASTANESİ
  TEL: 0216 621 13 13
  FAX: 0216 621 20 10
 • CEREN ATEŞ / 22 Şubat 2008 11:02

  TEŞEKKÜRLER

  Bu hastaneyi ayakta tutan Sn. Yar.Doç.Dr Abidin ÖZÇELİK ve Baş.Hek. Fahrettin GÜNDOĞDU' ya sonsuz teşekkürler.
 • CEREN ATEŞ / 22 Şubat 2008 10:17

  HER İKİ HASTANENİZEDE GİTTİM ALDIĞIM SAĞLIK HİZMETİ MÜKEMMELDİ ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER
 • CEREN ATEŞ / 22 Şubat 2008 10:12

  TEŞEKKÜRLER

  BU HASTANEYİ AYAKTA TUTAN SAYIN YARD.DOÇ.DR.ABİDİN ÖZÇERLİK E VE BAŞHEKİM FAHRETTİN GÜNDOĞDUYA SONSUZ TEŞEKKÜRLER...
 • fatma arslan / 15 Şubat 2008 02:43

  tesekkurler

 • musa altınöz / 8 Şubat 2008 18:55

  selam

  biz aydın karacasu ilçesine bağlı ataeymir kasabasında görev yapan abidin özçeliği arıyorum eğer o sizseniz lütfen bize mail atın..yelizsevval@hotmail.com
 • Esra O. / 8 Şubat 2008 16:48

  Çok memnun kaldık..

  Merhabalar,
  20 Kasım 2006 yılında ilk kez hastanenize geldim ablamın yasadıgı dıs gebelik sorunu için. o donem hastanenizde kadın dogum uzmanı olarak calısan akif bey ilgilendi bizimle aynı gun gittigimiz 3. dr du kendisi ve diger 2 doktor hemenameliyat dedigi halde akif bey çok yonden olaya baktı ve tahmin ettigi uzere ameliyat olmasına gerek olmadan düsük yaparak gebelik sonlandı. sonrasında tekrar hamile kaldı ve dogumunu maltepe hastanesindeki merve hn yaptı. dogum ile ilgili hersey amaherseyden çok memnun kaldık hemde oldukca uygun fiyat vererek hastaneden ayrıldık. acıkcası ben boyle bir hizmet bu ucrete hiç beklemiyordum. hemsireler çok guleryuzlu kat gorevlileride aynen oyle idi. ne zaman koridora çıksam yerlerin silindigini gordum. temiz ve guzel bir hastane insanlar sıcak dr umuzda çok tatlı idi ve gerekli tum bilgilendirmeleri yaptı bize. hamile arkadaslar içiniz rahat olsun . ben tabi maltepe hast den bahsediyorum sarı gaziyi hiç bilmiyorum.

  bu arada abidin bey hastanenizin neden web sitesi yok ?
  saglıkıl gunler
 • kadir ılgaz / 8 Şubat 2008 00:54

  ÇOK BAŞARILI

  Tahlil sonuçları tam zamanında çıkıyor.Güler yüz ve ilgi çok güzel.Ve ben bi egitimci olarak özellikle,Çocuk doktoru Figen hanımı ve tüm doktorları bunun yanında personelide cok başarılı buluyorum ve başarılarının devamını diliyorum .
 • GÜLAY ÇORUMLU / 30 Ocak 2008 19:37

  Bu arada ben sarıgazi bölge hast. ne gidiyorum.
 • Gülay ÇORUMLU / 30 Ocak 2008 19:36

  Slmlr ben Gülay 4 aylık hamileyim ve biraz tedirginim açıkcası söylentilerden dolayı ben ilk günden beri bu hastaneye geliyorum ve de olumsuz birşeyle karşılaşmadm umarım karşılaşmam da ve de umuyorum ki doğumlarla yeteri kadar ii ilgileniliyordur çünkü ufak bir hata bile birçok şeye neden olabilir. Başarılar.
 • DR ABİDİN ÖZÇELİK / 28 Ocak 2008 12:05

  TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜR

  SEVGİLİ DOSTLAR
  BENİM YAZDIĞINIZ YORUMLARDAN
  YENİ HABERİM OLDU.
  TÜM DOSTLARA OLUMLU VE OLUMSUZ GÖRÜŞ BİLDİREN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
  BANA 24 SAAT ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFONLARI YAZIYORUM
  ÖZELİKLE OLUMSUZ OLAYLAR YAŞAYAN DOSTLARIN BANA ULAŞMASINI RİCA EDİYORUM
  SAYGILARIMLA.......

  CEP: 0532 244 64 80
  MALTEPE 0216 441 20 20
  SARIGAZİ 0216 621 13 13
 • ?????????? / 17 Ocak 2008 23:35

  farkında olmadan yapılan iyilik

  Bu sayfada herkes kendince yorumlar yapıyor.Hastahane hakkında,yönetimi hakkında personeli hakkında...Kimi yorumlar olumlu,kimi yorumlar ise olumsuz oluyor.Bu hastahaneye hiç gitmediğim için yorum yapamayacağım.Fakat şu bir gerçek ki hastahanede görev yapmakta olan Abidin Bey'i (Özçelik)eleştirmek yersiz olacaktır.Çünkü Abidin Bey hastahanesinde,yuvası yıkılmak üzere olan bir aileye iş imkanı sunmuştur.Demek ki insanlar farkında olmasa dahi diğer insanlara büyük olanaklar sağlıyor.Her şey için teşekkürler.Eğer maddi ve manevi imkanınız varsa karşınızdaki insana yardımınızı esirgemeyin.İşte o zaman dualar üzerinizden eksilmez.
 • Semiha Ataer KILIÇ / 12 Ocak 2008 20:20

  İÇTEN BİR ORTAM

  HALEN ORADA ACİL HEMŞİRESİYİM.ÇALIŞTIĞIM KURUMLAR İÇERİSİNDE EN SAMİMİ BULDUĞUM HASTANENİN BİR PARÇASIYIM.İŞ DİSİPLİNİ,ETİK KURALLAR ,ARKADAŞLIK İLİŞKİLERİ HEPSİ OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ.ESKİ YENİ TÜM ACİL ÇALIŞANLARINA SELAMLAR...
 • yeliz / 12 Ocak 2008 13:54

  irtibat

  telefon numarası mail adresi hiç bir şekilde ulaşmak için irtibat numaraları yok
 • erkan yıldırım / 10 Ocak 2008 00:41

  örnek insan

  atatük cocugu veliahtı bilincli salık bakanı arayana aday
 • erkan yıldırım / 10 Ocak 2008 00:33

  örnek insan

  atatük cocugu veliahtı
 • dnur / 9 Ocak 2008 19:03

  çok kötü bi hastane

  ben yaklaşık 1 yıldır bu hastanenin sarıgazi şubesine gitmekteyim. şuanda 9 aylık hamileyim tercih ettiğim kadın doğum doktoru bu hastanenin en tecrübeli doktoru fakat beni asla bilgilendirmiyor. aksine azarlayıp dalga geçiyor.şuan çocuğumun sağlığı benim için çok önemli fakat yapılması gereken tahlilleri bile yapmıyor. hamileliğim ve çocuğımın sağlığı hakkında bilgi alamıyorum.benim 9. ayım en az haftada bir kontrole gitmem gerekişrken bu doktor beni son kontrolümden 20 gün sonra çağırıyor. ama tabi doğurmazsammış.şuan birçok şikayetim var hamileliğim konusunda fakat doktoruma sormak gibi bir cesaretim yok.bana ya da çocuğuma bişey olursa bunun bedelini kim ödeyecek?başka bir hastaneye gitmeyi çok isterim ama böyle bir şansım da yok.asla tavsiye etmiyorum.
 • dnur / 9 Ocak 2008 18:54

  bu kadar ilgisizlikl görmedim

 • semra gudu / 6 Ocak 2008 03:51

  ailem gıbı bır yer

  gercekten kendımı daha ılk gunden ıtıbaren ailemın ıcındeymısım gıbı hıssettıren nadır iş yerlerınden bırıdır orası. calısırken orada cok mutlu oldum umarım gelen hasta ve calısanlarda en az benım kadar mutlu olurlar.tesekkurler calıştıgım herkese yonetıme ve butun hastalara, yakınlarına
 • Fadime / 5 Ocak 2008 17:24

  Teşekkürler

  Merhabalar.Hastahanenizi yürekten kutluyorum.Hizmet,kalite ,samimiyetiniz ve çalışan personelin yakınlığı çok iyi.Abidin Özcelik'i de kutluyorum.Çünkü o Malatya Arguvan da gurur duyulacak ender insanlardan birtanesidir.İnsanına sahip çıkıp bir çok kişiye ekmek kapısı açmıştır.Arguvandan pek çok iş adamı vardır fakat bunların hiç biri kendi çıkarları haricinde kimseye;deyim yerindeyse selam bile vermezler,Ve buna pek çok şahit olmuşluğum vardır.Abidin bey gibi insanlar başarılı oldukça daha nice ülkesine faydalı insanlar yetişecektir.Sağlıcakla kalın.Başarılar dilerim siz güzel insanlara.
 • HARAHÜYÜKLÜ / 4 Ocak 2008 23:34

  TEBRİKLER

  İlk önce Abidin Bey'i gönülden kutluyorum.Arguvan gençlerine ve arguvan insanına örnek gösterilecek bir kişi.Ve bir çok kişiye de faydası olmuştur.Ne mutlu bize böyle üstün nitelikli kişiler bu topraklarda yetişmiş ve ne kadar çok şanslıyız ki bu topraklarda yetişen insanlar geleceğe,gençlere temiz bir yol açıyor.Abidin Bey'i canı gönülden kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.Yolu,şansı,bahtı açık olsun.Bizim böyle insanlara ihtiyacımız var.Gençlere gelecek sağlayan insanlara ihtiyacımız var.Saygılarımı sunar ABİDİN BEY'e tekrar başarılar dilerim.
 • dilek keskin / 3 Ocak 2008 21:42

  irtibat

  niye irtibatınız yok
 • MUSTAFA DOĞAN / 1 Aralık 2007 10:39

  TEŞEKKÜRLER

  SAYIN ABİDİN ÖZÇELİK

  BU GÜZEL HASTANEDE TÜM YURTTAŞLARA VERDİĞİNİZ KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ İÇİN BAŞTA SİZE VE EKİBİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER
  SAYGILARIMIZLA
 • Muzaffer Berkay Ceritoğlu / 30 Kasım 2007 11:56

  Hastanenizdeki hizmetlerden çok memnunum.3 kez geldim.Personelin hizmetinden ve doktorlarınızdan çok pozitif yaklaşım ve olumlu neticeler aldım.Kızkardeşimide size yönlendirdim,önümüzdeki haftada eşimi getireceğim.Tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.Maltepe Ekspres Gazetesi haber grubu kayıtları başladı. Mail adresinizi yazarak hemen üye olabilirsiniz...
E-posta:
dolum türk , kolej
Grubu Ziyaret Et