0.00
0.00
0.00

DSP, Maltepe’de alanlara iniyor

DSP, Maltepe’de alanlara iniyor

İlçe Başkanı Deniz Güryol’un partinin Merkez Disiplin Kuruluna seçilmesinden sonra bu göreve Özcan Uslu getirildi Uslu Anayasa Değişikliği’ne “hayır” denilmesi için meydanlara ineceklerini söyledi


3 Ağustos 2010 22:10
font boyutu küçülsün büyüsün


Maltepe Demokratik Sol Parti’de görev değişikliği yaşandı. İlçe Başkanı Deniz Güryol’un DSP Merkez Disiplin Kurulu’na seçilmesi nedeni ile boşalan ilçe başkanlığı görevine daha önce Genel Sekreter olarak görev yapan ve 2009 yerel seçimlerinde partinin Maltepe’deki çalışmalarını yürüten Özcan Uslu getirildi.

 

Mali Müşavirlik yapan, ve bir dönem Gülsuyu Cem Evi Yönetiminin yanı sıra Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Genel Başkan Yardımcılığı, Genel Sekreterlik gibi görevlerde de bulunan Uslu ilk demecinde Referandumdan “Hayır” kararı çıkması için tüm güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Önümüzdeki günlerde meydanlara ineceklerini ve DSP olarak neden hayır dediklerini halka anlatacaklarını kaydeden yeni ilçe başkanı, çeşitli nedenlerle daha önce partiden ayrılmış herkesi de yeniden DSP çatısı altında birleşmeye çağırdı. Uslu, “DSP’ ye gönül verenleri tekrar partimiz çatısında toplanmaya davet ediyorum. Zaman bir arada olmak gücümüzü birleştirmek zamanıdır” diye konuştu.

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış
Maltepe Ekspres Gazetesi haber grubu kayıtları başladı. Mail adresinizi yazarak hemen üye olabilirsiniz...
E-posta:
dolum türk , kolej
Grubu Ziyaret Et