0.00
0.00
0.00

Hedefimiz kapalı spor salonu

Hedefimiz kapalı spor salonu

Maltepe’de sporun çeşitlenmesi için öncelikle altyapının tamamlanması gerektiğini kaydeden Belediye Başkanı, bunun için çok amaçlı bir kapalı spor salonu yapmayı düşündüklerini söyledi


26 Aralık 2010 17:38
font boyutu küçülsün büyüsün


 Maltepe’de faaliyet gösteren spor kulüpleri yöneticileri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, onların Başkan Zengin onların sorunlarını dinledi. İlçenin sporda her alanda başarılı olmasını istediklerini dile getiren Zengin, bunun olabilmesi içinde altyapı eksikliğinin giderilmesinin önemine değinerek, “Bunun için kapalı spor salonu gerekli. Maltepe’ye ihtiyacı olan kapsamlı bir kapalı spor salonu inşa etmek istiyoruz. Ancak, kapalı bir spor salonu hayata geçtiğinde yalnız futbolda değil, tüm spor dallarında altyapıdan Maltepeli başarılı sporcularımız yetiştirebiliriz” diye konuştu.

 

Toplantılarla ilk ağızdan duyduğu sorunların çözümü noktasında  yine birlikte hareket ettiklerini ifade eden Zengin, ilçedeki tüm spor kulüplerine aynı mesafede olduğunu ve imkanlar ölçüsünde hepsine yardım etmeye gayret gösterdiğini söyledi.

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış
Maltepe Ekspres Gazetesi haber grubu kayıtları başladı. Mail adresinizi yazarak hemen üye olabilirsiniz...
E-posta:
dolum türk , kolej
Grubu Ziyaret Et