0.00
0.00
0.00

MHP İlçe Başkanından sert sözler

MHP İlçe Başkanından sert sözler

MHP’den Maltepe Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Dursun Çolak’ın başvurusu için düzenlenen törende İlçe Başkanı Sarıca’dan başka partilileri desteklediklerini söyleyen eski partililere sert sözler


6 Ekim 2013 19:45
font boyutu küçülsün büyüsün


MHP Maltepe İlçe Başkanı Muzaffer Sarıca,  ilçede bir önceki dönem iktidar partisinden bu dönem ise ana muhalefet partisinden  belediye yönetimi olduğunu ikisinin de sorunları çözemediğini söyledi. Sarıca, önümüzdeki dönemde belediyeyi MHP'nin alacağını öne sürerek "Rant peşinde değil sorunların peşinde koşacağız" dedi. Sorunun sadece Maltepe'de olmadığını ülkenin tamamının sorunlarla boğuştuğunu kaydeden Sarıca, gemilere 1.5 TL'den mazot verilirken çiftçiye 4.5 liradan verildiğini belirterek "Tarım ülkesiyiz ama tarım ürünleri ithal ediyoruz" şeklinde konuştu.

TÜRK MİLLETİNİN DEĞERLERİ İLE OYNANIYOR

Özelleştirmeden gelen paralarla duble yol yapıldığını bu yolların da millete parayla kullandırıldığını iddia eden Sarıca, işsizlik oranının her geçen gün arttığına da dikkat çekti. Türkiye'nin bölünmeye varacak bölünme sorunu olduğunu kaydeden MHP İlçe Başkanı, "PKK yol kesmekte haraç toplamaktadır" dedi. Türkiye'nin mezhep kavgasının içine çekilmek istendiğini ama MHP olarak ayırımcılığa müsaade etmeyeceklerini de belirten Sarıca; "AK Parti'nin verdiği tavizleri yetersiz bulan teröristler tehdide devam ediyor" şeklinde konuştu.

BUNLAR MHP MENSUBU OLAMAZ

 İktidarın bu tehditleri görmediğini ve andımızı kaldırarak Türk milletinin değerleriyle oynadığını da sözlerine ekleyen Sarıca,  bazı eski ilçe başkanlarının bir başka  partinin adayını desteklediği yönde konuşmalar duyulduğunu  bunun kabul edilemez olduğunu ifade ederek "Bu arkadaşları biz MHP mensubu kabul etmiyoruz" dedi.

İMRALI İLE PAZARLIK YAPAN İKTİDAR

MHP'den Maltepe Belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapan Dursun Çolak'da, Maltepe Belediyesi'ne üç hilali asacaklarını söyledi.  "Maltepe benim ata ocağımdır bu ilçeye hizmet benim boynumun borcudur" diyen Çolak şöyle konuştu; Türk Milletinin Ulu Önderi Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Mustafa kemal Atatürk ve rahmetli başbuğumuzun açtığı yolda sizlere hizmet etmeyi kendime borç bilirim. Gündem sürekli değiştiriliyor gerçekler milletimizden saklanıyor. Sözde barış süreci adı altında Güneydoğuda ülkemizin sınırları yeniden çizilerek AKP iktidarının söz verdiği adımlar yerine getirilmeye çalışılıyor. İktidar partisi İmralı canisi ile pazarlık yapıyor"

PROJELERİMİZ HAZIR

İlçemizin alt yapısı üst yapısı ve kültürel değerleri ile ilgili hazırladığımız projelerimiz Maltepe belediyesine üç hilalli bayrağın dikilmesini bekliyor. Çıkar ilişkileri mevki statü talepleri için milli ve manevi değerlerden taviz vermek biz Türk milliyetçilerine yabancıdır. Biz koltuk belediye başkanı değil kokteyllerin belediye başkanı değil yasakların olmadığı halkın her zaman ziyaret edebileceği bir belediye başkanı olmak istiyorum. 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış
Maltepe Ekspres Gazetesi haber grubu kayıtları başladı. Mail adresinizi yazarak hemen üye olabilirsiniz...
E-posta:
dolum türk , kolej
Grubu Ziyaret Et