0.00
0.00
0.00

Gülsuyu'nda araç yaktılar

Gülsuyu'nda araç yaktılar

Maltepe Gülsuyu Mahallesi Elif Sokakta Mehmet Demir'e ait arka camında Türk Bayrağı asılı olan araç ateşe verildi.


21 Ekim 2008 19:16
font boyutu küçülsün büyüsün


TÜRK BAYRAĞI TAŞIYAN ARAÇ KUNDAKLANDI

Maltepe'de camına Türk Bayrağı asılı bir otomobil ateşe verildi

Maltepe Gülsuyu Mahallesi Elif Sokakta Mehmet Demir'e ait arka camında Türk Bayrağı asılı olan araç ateşe verildi. Gece 01:00 sıralarında araçlarının yandığını fark eden Demir ailesi kendi imkanları ile yangını söndüremeyince itfaiyeden yardım istediler. İtfaiyenin müdahalesi ile söndürülen araç hurdaya döndü. Mehmet Demir aracının neden yakıldığını bilmediğini söylerken annesi " Türkiyemizi bölmek istiyorlar, İnşallah kendileri bölünür. Mehmet'imin aracını, Türk Bayrağı olduğu için yaktılar. Ekmek parasını, yemedi arabaya verdi" diyerek göz yaşı döktü. Polis olay yerinde incelemelerde bulundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (6)
 • ramazan demir / 15 Aralık 2008 18:25

  gülsuyu

  bunlar gülsuyulu olamazlar inanın hiç bir gerçek gülsuyulunun bayrakla problemi olmaz olamaz. Bunlar dışarıdan gülsuyuna sızmış insanlardır. Son olarak bu pkklılar son zamanlarda gülsuyunu mesken tutmaya başlmışlardır.Gündüz dtp sıfatında faaliyet yürütürler geceleri pkk diye ortaya çıkarlar.GÜLSUYUNDA PKK İSTEMİYORUZ. Çünkü ezen de olsa ezilen de olsa her türlü milliyetçilik tehlikelidir.
 • uçaksavar / 25 Ekim 2008 16:07

  linç. demograsi, demogratik haklar derler. Polisi taşlarlar,yakarlar, kepenk indirtirler, karanlıklarda kahpece askere millete kurşun atarlar. bebek katiline utanmadan sayın derler, Size verilenler çok fazla bile, bu mintan size çooooook bol hainler.
 • mehmetçik / 23 Ekim 2008 14:42

  Bunların birde ablaları ve abileri var. Tam taşeron. entel dantel görüntüsüleriyle,kamufle ettikleri bir meslek adı altında işyerlerinde resmen bunları besliyorlar. Önemli kamu kurum ve kuruluşlarına mesleğin verdiği rahatlıkla girip çıkıyorlar. Maltepeliler uyanın artık. mehmetçiğe uzanan ellere paye vermeyin. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın demeyin. O yılan ejderha olma yolunda. Yılanın başını ezmeli vatanını, milletini, bayrağını seven ben TÜRKÜM diyen herkes.
 • bu vatan toprağın kara bağrında sıra dağlar gibi duranlarındır / 23 Ekim 2008 00:27

  milletin aracını yakarlar. Postane yakarlar, sağlık ocağı yakarlar, otobüs yakarlar. market yakarlar. Sonra da bize hizmet gelmiyor biz insan değilmiyiz derler. İnsan yüce allahın yarattığı en yüce varlıktır. Şükreder, hamd eder.Size hayvan bile demek hayvana hakarettir.Herseyden bedava yararlanın, bütün hizmetler size e-5 in yukarısına gitsin sizde yakın yıkın. Bu millet bunları kabulleniyor sanmayın. Sadece bağrına taş basıyor yoksa siz bir kibrit alevi kadar kolay lokmasınız alçaklar.
 • vatansever / 22 Ekim 2008 11:25

  onun bunun hakkını yerler sonrada yedikleri tabağa tükürürler

  Bu alçaklar, öyle hain öyle kalleşlerki öyle karanlıklarda insanların dişinden tırnağından, rızıklarından kısıtlayıp aldığı araçlarını yakmayı marifet sayan soysuzlar, Sabrımız taştığında bakalım hangi deliğe gireceksiniz.o zaman başlarsınız abi b,,,,, yiyim demeye. Bu ülke sahipsiz değil.
 • Eren / 22 Ekim 2008 10:28

  Hainler.....

  Bunu yapanların yanına kar kalmayacaktır.Bu ülkenin insanları hainleri geçmişte nasıl temizlediyse bu gün de temizleyecektir.Bu eylem değil ACİZLİĞİN taaa ken disidir.Bu toplum şimdilik sabır ediyor.Taşarsa bu sabır nereye kaçacaksınız.Barzaninin gücü yetecedkmi sizi kurtarmaya.Birde hükümete sözüm var.MERSİN serbest bölgesinde Barzani ve bölücü terör örgütü elemanlarının sahip olduğu şirketleri derhal kapatın.Hiç değilse bunu yapma cesaretini gösterin...Maltepe Ekspres Gazetesi haber grubu kayıtları başladı. Mail adresinizi yazarak hemen üye olabilirsiniz...
E-posta:
dolum türk , kolej
Grubu Ziyaret Et